Gider Avansı Hesaplama Aracı

Gider avansı hesaplamalarınızı, daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirmek için aşağıda yer alan, gider avansı hesaplama araçlarınızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz web sitesi adresini sık kullanılanlar çubuğunuza ekleyerek çok daha hızlı şekilde gider avansı hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Google Chrome eklentisi olarak geliştirilmiş olan uygulama sayesinde herhangi bir web sitesini ziyaret etmeden işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

MicroDestek Gider Avansı Hesaplama Aracı Nedir

  • MicroDestek Gider Avansı Hesaplama Aracı, gider avansı hesaplama işlemlerinin pratik şekilde gerçekleştirilebileceği Google Chrome eklentisidir. Bu eklenti ile Google Chrome tarayıcısı üzerinden herhangi bir web sitesini ziyaret etmeden hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eklenti ile mahkeme türü, dava değeri, taraf sayısı, avukat sayısı, bilirkişi sayısı, keşif delili seçimi ve tanık sayısı girdileri yapılır. Ardından sistem ile başvurma harcı, bilirkişi ücreti, dosya gider, tebligat gideri, vekalet suret harcı, diğer işlemler, keşif gideri, tanık gideri, peşin harç ve genel toplam hesaplanmaktadır. Hesaplama işlemleri hukuk muhakemeleri kanunu gider avansı tarifesi ve resmi gazete yayınlanan veriler üzerinden toplanmıştır.
  • Google Chrome eklentisini sadece Google Chrome tarayıcısı ile kullanabilirsiniz. Farklı tarayıcılar ile bu uygulamayı kullanamazsınız. Eklenti sadece bilgisayarlar ile kullanılabilir. Akıllı telefon veya tabletler ile eklenti çalışmamaktadır.
  • Gider avansı hesaplama işlemlerinizi KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi (Standart, Gold, Premium ve Kurumsal) ile de gerçekleştirebilirsiniz. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile işlemleri ne şekilde yapabileceğine dair detaylı bilgiyi MicroDestek Destek Hattından (0850 888 00 35) alabilirsiniz. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi hakkında ayrıca bilgi almak için yine Destek Hattından bilgi veya sunum talebinde bulunabilirsiniz.
  • MicroDestek Gider Avansı Hesaplama Aracı Google Chrome eklentisinin kullanımı, kurulumu ve diğer işlemlere yönelik detaylı bilgiye aşağıda yer alan bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Yukarıda yer alan hesaplama araçları, 08 Ocak 2019 Çarşamba günü, resmi gazetede tebliğ edilmiş ” HUKUK MUHAKEMELERİ KANUNU GİDER AVANSI TARİFESİ ” verileri üzerinden güncellenmiştir. Eğer bu tarih sonrasında yeni bir resmi gazete yayını mevcut ise aşağıda yer alan gider avansı hesaplama araçlarını lütfen kullanmayınız.
  • Yapılan son güncelleme işlemi sonrasında vekalet suret harcı, başvurma harcı ve keşif gideri güncellenmiştir.


© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.