İcra Dosyası Açılış Masrafı Hesaplama Aracı

İcra dosyası açılış masrafı Hesaplamalarınızı, daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirmek için aşağıda yer alan, icra dosyası açılış masrafı hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Dilerseniz web sitesi adresini sık kullanılanlar çubuğunuza ekleyerek çok daha hızlı şekilde gider avansı hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İcra Dosyası Açılış Masrafı Hesaplama Aracı ile İlgili Önemli Açıklamalar

  • Aşağıda yer alan hesaplama araçları, İcra Dosyası Açılış Masrafı Hesaplamaları için resmi gazetede yayınlanan veriler üzerinden düzenlenmiştir.
  • İcra dosyası açılış masrafları hesaplamaları için farklı resmi gazete yayınları kullanılmıştır. 25.12.2015 tarihli yayınlanan resmi gazete yer alan yargı harçları, bunun yanı sıra Türkiye Barolar Birliği tarafından yayınlanan vekalet pulu fiyatları ve PTT tarafından yayınlanan aps fiyatları üzerinden düzenlenmiştir.
  • Aşağıda yer alan hesaplama aracı 29.01.2016 tarihinde hazırlanmıştır. Bu tarih sonrasında, İcra Dosyası Açılış Masrafı Hesaplamaları için gerekli olan veriler değişmiş ise lütfen aşağıdaki hesaplama aracını kullanmayınız.

Önemli Açıklama

İlamsız dosyalarda, peşin harç tahsil harcından ayrı olarak hesaplanır. Bu sebeple ilamsız icra dosyası ile ilamlı icra dosyası masraf hesaplama araçları ayrı şekilde yayınlanmıştır.

Önemli Açıklama

İlamlı dosyalarda, peşin harç tahsil harcına dahil olarak hesaplanır. Bu sebeple ilamlı icra dosyası ile ilamsız icra dosyası masraf hesaplama araçları ayrı şekilde yayınlanmıştır.

Yukarıda yer alan veriler; Türkiye Barolar Birliği, Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ve Başbakanlık Mevzuat Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış olan yayınlar üzerinde ki veriler ile düzenlenmiştir.© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.