Kampanyalar

Contract Flow

Sözleşme Yönetim Sistemi

Kampanyalar-2

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi

Next Generation

Devam Eden Kampanyalar

5 Nisan Avukatlar Günü Kampanyası

“Adalet Mülkün Temelidir” ve “Avukatlar adaletin yapı taşlarındandır.” Microdestek ekibi olarak tüm avukatlarımızın Avukatlar Gününü kutlarız. Büronuzda geçen yoğun iş temponuzda sizlere destek olacak KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile dava ve icra dosyalarınızın takibi gibi temel işlemlerinizden tutun; tüm muhasebe kayıtlarınızı, rapor çıktılarınızı vb işlemlerinizi kısa sürede alarak zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

5 Nisan Avukatlar Günü Kampanyası

Mezuniyet Hediyesi

Genç avukatlar, mezuniyet hediyeniz KolayOfis’ten! 3 yıl ve daha öncesine ait avukatlık ruhsatnameniz ile tam %15 indirim fırsatını kaçırmayın!

Yeni açmış olduğunuz hukuk bürosunun temellerini KolayOfis ile atın. Böylece hukuk büro yönetiminizi yıllarca sağlam temeller üzerinden yönetin.

Mezuniyet Hediyesi kampanyası şartları ve detayları için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi -6

Engelsiz Avukatlar

Engelli avukatlarımıza özel olarak düzenlenen “Engelsiz Avukatlar” kampanyası dahilinde, tüm engelli avukatlarımız; KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation hukuk yazılımına %30 indirim ile sahip olabilirler.

Engelsiz Avukatlar Kampanyası şartları ve detayları için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

Engelsiz Avukatlar -4

Sona Eren Kampanyalar

Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası

Enflasyonla Topyekün Mücadele Programına tam destek! KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation Paketlerinde tam %10 indirim!

Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyası şartları ve detayları için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

Avukatlar Günü Hediyesi

Avukatlar Günü ‘ne özel tüm KolayOfis kullanıcılarına 100 kısa mesaj hediye! Kısa mesaj hediyesi için ise herhangi bir satın alma işlemi yapmanıza da gerek yok.

Bunun yanı sıra Avukatlar Günü kampanyası dahilinde satın alınacak olan ek kullanıcı ve paket yükseltmelerde de %50 indirim uygulanmaktadır.

Avukatlar Günü kampanyası detayları ve şartları için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

5 Nisan Avukat Günü -6

Geleneksel Adli Tatil Kampanyası

Adli tatil döneminde yeni bir hukuk otomasyon sistemi ile hukuk büronuzu bir üst seviyeye çıkartmayı mı düşünüyorsunuz? KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation ile hem dava ve icra takiplerinizi, hem de muhasebe ve doküman yönetiminizi tek bir sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik adli tatil dönemi boyunca Geleneksel Adli Tatil Kampanyası dahilinde %30 indirim ile KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation ‘a sahip olabilirsiniz.

Kampanya şartları ve ürün detayları için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi - Çok Daha Fazlası

Yeni Yıl Kampanyası

Yeni Yıl Hediyeniz KolayOfis ’ten! 2015 Yılına yepyeni bir hukuk yazılımı ile başlayın kazanan siz olun.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile ofisinizde ihtiyaç duyacağınız her türlü işlemi yapabilir, ofisinizi düzenli, sistematik, raporlanabilir şekilde yönetebilirsiniz. Geçmişte ki yer alan bilgileriniz ile önünüzde ki dönemlerde ne gibi geliştirmeler ve ek işlemler yapmanız gerektiğini kolaylıkla tespit edin.

Yeni Yıl Kampanyası Dahilinde, KolayOfis Ürünlerinde Tam %30 İndirim!

Kampanya şartları ve detaylı bilgi için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

KolayOfis İndirim Günleri

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ve KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi ile hukuk büronuzda ya da hukuk departmanınız da  ihtiyaç duyacağınız her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dava takibinden, icra takibine, muhasebe işlemlerinden, doküman işlemlerine ve raporlama işlemlerine kadar en ince detayı dahi KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile gerçekleştirebilir ve işlemlerinizi hem belirli standart altına alabilir ve çok daha hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz

KolayOfis İndirim Günlerinde, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ve KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne %25 indirim ile sahip olabilirsiniz.

Kampanya şartları ve detaylı bilgi için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

KolayOfis Standart Paket İndirim

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Standart Paket web tabanlı bir sistemdir.

Bu özelliği sayesinde hiç bir ekstra donanıma ihtiyaç duymadan, internetin olduğu her yerde KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Standart Paket’i kullanmanız mümkündür. Adliyeden, evden, ofisten, cafeden kısacası her yerden KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Standart Paket kullanabilirsiniz.

Sadece kullanımınız bilgisayarlarla da sınırlı değil.

Akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz hatta ios işletim sistemine sahip mac bilgisayarlarınızla da kullanımınız mümkündür. Mobil cihazlarınız ile artık hukuk otomasyon sisteminizin kolaylığını ve keyfini yaşayın.© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.