KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘nde

Büyük İndirim Kampanyası

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ve

KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi Paketlerinde

%25 ‘e Varan İndirim Başladı.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ve KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi ile Hangi İşlemlerinizi Yapabilirsiniz ?

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ve KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi ile hukuk büronuzda ya da hukuk departmanınız da  ihtiyaç duyacağınız her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dava takibinden, icra takibine, muhasebe işlemlerinden, doküman işlemlerine ve raporlama işlemlerine kadar en ince detayı dahi KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile gerçekleştirebilir ve işlemlerinizi hem belirli standart altına alabilir ve çok daha hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile yapabileceğiniz işlemleri adım adım sıralayacak olursak;

 • Ajanda ve Takvim,
 • Dava Dosyası İşlemleri,
 • İcra Dosyası İşlemleri,
 • Gelen Evrak Havuzu,
 • Vekalet İşlemleri,
 • Ara Karar İşlemleri,
 • İş Planları,
 • Duruşma İşlemleri,
 • 28 Adet Hazır Rapor Seçeneği,
 • Muhasebe İşlemleri (Avans – Masraf – Tahsilat – Reddiyat – Feragat İşlemleri, Personel, Banka, Merkez Kasa ve Cari Hesap Kayıtları ve Raporları),
 • Serbest Meslek Makbuzları,
 • Hızlı Erişim Seçeneği,
 • Arama Modülü,
 • Esnek Rapor Seçeneği ile Kişiye Özgü Raporların Hazırlanması ve Kayıt Edilmesi,
 • Avans Masraf Onay İşlemleri,
 • Sözleşmeler Modülü,
 •  Dilekçe Editörü,
 • Personel Komisyon İşlemleri,
 • E- Müvekkil Uygulaması,
 • Kayıt Defteri,
 • Faks Entegrasyonu,
 • Teminat İşlemleri,
 • Esnek Dosya Güncelleme işlemleri gibi bir çok işlemi KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile yapabilirsiniz.

Yukarıda bahsi geçen işlemler KolayOfis Hukuk Otomasyon Sisteminin paketlerine göre farklılık göstermektedir. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi paket farklılıkları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Hangi Paketlerde Geçerlidir ve İndirim Oranları İle Fiyatlar Ne Şekildedir ?

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ve KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi paketlerinde %25’e varan büyük indirim 12.01.2015 tarihi itibari ile başlamıştır. Büyük indirim kampanyası KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Standart, Gold ve Premium paket seçenekleri ile KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi Standart, Gold ve Premium paketlerde geçerli olacaktır. KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi diğer paket seçeneklerinden farklı bir uygulamadır ve büyük indirim kampanyası dahilinde yer almamaktadır. Aşağıda yer alan tablo içerisinde hangi paketler yüzde kaç indirim uygulandığını görüntüleyebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Büyük İndirim Oranları
Paket Seçeneğiİndirim Oranı
KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Standart Paket%10
KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Gold Paket%15
KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Premium Paket%25
KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi Standart Paket%10
KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi Gold Paket%15
KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi Premium Paket%25

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ve KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi ürünlerini online alışveriş şeklinde de www.microdestek.com.tr adresinden satın alabilirsiniz. Böylece fiyat teklifi alma ve ödeme işlemlerini çok daha hızlı şekilde sonuçlandırabilir, avantajlı elektronik alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

No products found which match your selection.

Kampanya Şartları ve Detaylar

1. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ve KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi fiyat indirim kampanyası 12.01.2015 – 15.02.2015 arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında yapılacak olan satın alma işlemleri indirimsiz fiyatlar üzerinden gerçekleştirilecektir.

2. Fiyat indirimleri KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ni kapsamamaktadır. KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi kampanya dahilinde olan bir ürün değildir.

3. İndirim dahilinde ödeme seçenekleri arasında taksitlendirme imkanı bulunmamaktadır. Ödeme araçları olarak, havale-eft, paypal ödemesi veya mail order (tek çekim şeklinde) kullanılabilinir. Havale – eft ve paypal ödeme seçenekleri online alışveriş yapacak olan kişiler tarafından kullanılabilinir. Mail order seçeneği ise Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçildikten sonra yapılabilinmektedir.

4. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi lisanslı bir üründür. Ürünü satın aldıktan sonra ilk bir yıl ücretsiz olarak güncelleme ve destek hizmetinden faydalanabilirsiniz. Güncelleme ve destek hizmeti zorunlu bir hizmet değildir. Talep eden kullanıcılar güncelleme ve destek hizmetlerini yeniletmeden de KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ni kullanmaya devam edebilirler. Ancak güncelleme ve destek hizmetinden memnun kalarak bir yıl daha uzatmak isteyen kullanıcılar için hizmet ücrete tabi tutulmaktadır. Güncelleme ve destek hizmeti ücretlendirmeleri ilk yıl sonunda satın alma fiyatının %13 ‘ü ( örneğin; 2000 TL ‘lik bir satın alma işlemi sonucunda, ilk satın alma yılının sona ermesi ile birlikte 260,00 TL ‘lik güncelleme ve destek hizmeti fiyatı ortaya çıkacaktır) şeklinde belirlenmektedir. İlk yılın sonrasında ise ortaya çıkan fiyat, tefe ve tüfe oranlarının ortalaması ( tefe+tüfe / 2)  sonucu ortaya çıkacak olan oran kadar fiyat artışı meydana gelecektir.

5. KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Kullanıcılar üyelik geçerlilik süreleri boyunca hiç bir ek ücret ödemeden güncelleme ve destek hizmetinden faydalanabilirler. Üyeliklerinin sona ermesi ile birlikte sistemleri otomatik olarak durdurulacaktır. Tekrar üyeliklerin yenilenmesi ile birlikte aynı veriler ile kullanıma devam edebilirler. Altı ay boyunca üyeliğini yeniletmeyen kullanıcıların otomatik olarak hesapları ve tüm verileri silinecektir.

6. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Gold ve Premium paket seçeneklerinde, ilk satın alımda yerinde ücretsiz eğitim verilmektedir. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Gold kullanıcıları için yerinde 4 saatlik, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Premium kullanıcıları için ise yerinde 8 saatlik eğitim ücretsiz olarak verilmektedir. İlk eğitim hizmeti sonrasında talep edilecek olan ek eğitim ayrıca ücrete tabi tutulacaktır. Yerinde ek eğitim hizmeti için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra güncelleme ve destek hizmeti devam eden kullanıcılar uzaktan eğitim hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

7. KolayOfis Bulut Hukuk Otomasyon Sistemi tüm paketlerinde ve KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Standart paket satın alan kullanıcılar ücretsiz olarak uzaktan eğitim hizmetinden faydalanabilmektedirler. Yerinde eğitim hizmeti talep eden kullanıcılar için fiyatlandırma ayrıca yapılacaktır. Yerinde eğitim hizmeti fiyat teklifi almak için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra güncelleme ve destek hizmeti devam eden kullanıcılar uzaktan eğitim hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

8. Satın alma işlemleri  şöyle ilerlemektedir,

a. İlk aşamada ödeme işleminin tamamı tamamlanır.

b. Ödeme işleminin tamamlanmasının ardından bir gün sonra kurulum işlemleri tamamlanır.

c. Kurulum işlemi sonrasından satın alan kullanıcının talebine ve paket seçeneğine göre yerinde veya uzaktan eğitim belirlenen tarih içerisinde gerçekleştirilecektir.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi İle Farkı Keşfetmeye Devam Edin© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.