Mezuniyet Hediyesi

Mezuniyet Hediyesi

Genç avukatlar, mezuniyet hediyeniz KolayOfis’ten!

3 yıl veya daha yeni avukatlık ruhsatnameniz ile

tam %15 indirim fırsatını kaçırmayın!

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation Nedir?

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation ile hukuk büronuzda ihtiyaç duyacağınız her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dava ve icra takibi gibi temel uygulamaların yanı sıra, muhasebe yönetim sistemi, doküman yönetim sistemi ve detaylı raporlamalar sayesinde, her türlü işleminizi sanal ortamda, sorunsuz, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin. Genişletilmiş sözleşme yönetimi, danışmanlık modülü ve daha bir çok eklenti sayesinde, tek bir sistem ile tüm ofisinizi yönetin.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation hukuk yazılımını daha detaylı incelemek için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Kampanya Şartları

  • “Mezuniyet Hediyesi” kampanyasından faydalanabilmek için, kampanyaya katılım gösterecek olan kişilerden aşağıda yer alan belgelerden herhangi bir tanesini MicroDestek yetkililerine teslim etmesi gerekmektedir.
    • Avukatlık ruhsatnamesi örneği,
    • Baro kimlik kartı fotokopisi,
  • “Mezuniyet Hediyesi” kampanyası 01.07.2023 ile 31.12.2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • “Mezuniyet Hediyesi” kampanyası kapsamında sadece bir kez lisans sahibi olunabilir. Aynı kişi birden fazla lisans satın alsa dahi indirim hakkını kaybetmiş olur.
  • “Mezuniyet Hediyesi” kampanyası diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanya şartları dışında ki satın alım, kurulum ve eğitime yönelik sözleşme, bilgilendirme ve ek şartlar ayrıca bilgilendirilecektir.


© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.