KolayOfis Uzaktan Eğitim Hizmeti

KolayOfis Uzaktan Eğitim Hizmeti; toplantı salonunda, sınıfta veya fiziksel olarak bir alanda bulunmadan sunulan eğitim hizmeti şeklidir. KolayOfis Uzaktan Eğitim Hizmeti genellikle bireysel olarak kullanıcılara sunulur. KolayOfis Uzaktan Eğitim Himzeti kapsamında kullanıcı ve eğitmen uzaktan bağlantı yöntemi ile karşılıklı etkileşimde bulunabilirler. Eğitmen, uzaktan eğitim hizmetinin ardından, kullanıcın talebine göre kullanım kılavuzlarını kullanıcı ile paylaşabilir.

KolayOfis Uzaktan Eğitim Hizmetinde kullanıcılar ve eğitmenler, daha önceden kullanıcının yapmış olduğu eğitim randevusu saatinde online olarak buluşurlar. Uzaktan bağlantı yönteminin sorunsuz olarak gerçekleştirilmesinin ardından eğitim hizmeti başlar. Eğitim hizmeti KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi veya KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi üzerinden yapılır.

KolayOfis Uzaktan Eğitim Hizmetinden sadece yıllık güncelleme ve destek hizmeti olan kullanıcılar ücretsiz olarak faydalanabilir. Yıllık güncelleme ve destek hizmeti olmayan kullanıcılar, uzaktan eğitim hizmetinden ücretli şekilde faydalanabilir. Uzaktan eğitim hizmetinini ücretine ilişkin bilgi, MicroDestek Müşteri Hizmetleri aranarak talep edilir. Yıllık güncelleme ve destek hizmetine ilişkin detaylı bilgiye aşağıda yer alan link üzerinden ulaşılabilir.

KolayOfis Uzaktan Eğitim Hizmeti Nasıl Faydalanabilirim

KolayOfis Uzaktan Eğitim Hizmetinden faydalanmak için, önceden randevu almanız yeterli olacaktır. Talep etmiş olduğunuz randevu saatinin, KolayOfis eğitim birimi tarafından onaylanmasının ardından, talep edilen randevu saatinde eğitim hizmeti başlamış olacaktır.

KolayOfis Uzaktan Eğitim Hizmetinin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi için kullanıcın uzaktan bağlantı programlarından herhangi bir tanesine sahip olması gerekir. Tavsiye edilen uzaktan bağlantı programları, KolayOfis eğitim birimi tarafında ayrıca kullanıcıya bildirilecektir.

KolaOfis Uzaktan Eğitim Hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilmek için, eğitim hizmetini talep eden kullanıcının yıllık güncelleme ve destek hizmetinin olması gerekmektedir. Aksi bir durum var ise (kullanıcının yıllık güncelleme ve destek hizmeti yok ise) uzaktan eğitim hizmeti ücretli olarak sunulmaktadır. Uzaktan eğitim hizmetine yönelik fiyatlandırma, MicroDestek Müşteri Hizmetlerinden alınabilir.

Katılabileceğiniz Eğitimler

| 08.12.2023 – Cuma

| Süre : 90 Dakika

| I. Oturum : 14:00 – 14:45

| Ara : 14:45 – 15:00

| II. Oturum : 15:00 – 15:45

| Yeni eğitim tarihi kısa süre sonra yayınlanacaktır.

| Yeni eğitim tarihi kısa süre sonra yayınlanacaktır.

| Yeni eğitim tarihi kısa süre sonra yayınlanacaktır.

| Yeni eğitim tarihi kısa süre sonra yayınlanacaktır.

| Yeni eğitim tarihi kısa süre sonra yayınlanacaktır.© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.