KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmeti

KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmeti

KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmeti; toplantı salonunda, sınıfta veya fiziksel olarak bir alanda bulunarak sunulan eğitim hizmeti şeklidir. KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmeti genellikle kalabalık olan kullanıcı gruplarına sunulur. Eğitmen, yerinde eğitim hizmetinin ardından, kullanıcın talebine göre kullanım kılavuzlarını kullanıcı ile paylaşabilir.

KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmetinde kullanıcılar ve eğitmenler, daha önceden kullanıcının yapmış olduğu eğitim randevusu saatinde, tercihe göre toplantı salonu, hukuk bürosu veya departmanında gerçekleştirilir. Yerinde eğitim hizmeti, KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi veya KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi üzerinden yapılır.

KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmeti Nasıl Faydalanabilirim

KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmetinden faydalanmak için, ilk satın alma işleminizi tamamlanız veya ek eğitim hizmeti ödemenizi tamamlamanızın ardından, randevu almanız yeterli olacaktır. Talep etmiş olduğunuz randevu saat ve yerinin, KolayOfis eğitim birimi tarafından onaylanmasının ardından, talep edilen randevu saati ve yerinde eğitim hizmeti başlamış olacaktır.

KolaOfis Yerinde Eğitim Hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilmek için, KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation Premium Edition ve KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation Gold Edition kullanıcıları, ilk satın alma sonucunda ücretsiz olarak faydalanabilirler. Bahsi geçen ürünlere göre yerinde eğitim hizmetinin süresi değişim göstermektedir. KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation Premium Edition ve KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation Gold Edition ürünleri dışında ki hukuk yazılımı ürünlerinde yerinde eğitim hizmeti ücrete tabi olmaktadır. KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmetine yönelik fiyatlandırma konusunda MicroDestek Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir.

KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmeti Başvuru Formu

KolayOfis Yerinde Eğitim Hizmetinden faydalanabilmek için uzaktan eğitim hizmeti başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuzun doldurulmasının ardından, KolayOfis eğitim birimi sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaktır. Form üzerinde yer alan gün seçimi dışında talep etmiş olduğunuz saat aralığı  var ise lütfen ayrıca seçiniz.

Randevu Almak İçin Formu Doldurmanız Yeterli Olacaktır

© Copyright 2019 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.