KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi

Destek Hizmeti

Satış sonrası destek hizmeti kapsamında bir çok alanda, siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi destek hizmetini farklı yollar ile sunmaktayız. Blog yazıları, broşürler, e-posta bilgilendirmeleri, sıkça sorulan sorular, destek hattı, online sohbet, kullanıcı kılavuzları, sistem güncellemeleri, uzaktan bağlantı ile destek, uzaktan bağlantı ile eğitim ve özel eğitim günleri gibi bir çok başlık altında KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi destek hizmetini sizlere ulaştırmaktayız. Web sitemiz üzerinden, son dönemde yapılan güncellemeleri, sıkça sorulan sorular ve yanıtlarını, güncelleme ve destek talep formunu doldurarak online destek talebini veya online sohbet alanından anlık olarak sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. Aşağıda yer alan yönlendirmeler üzerinden online olarak satış sonrası destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti

Yıllık güncelleme ve destek hizmeti kapsamında sunmuş olduğumuz hizmetler ücrete tabidir. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation yeni satın alan kullanıcılar, ilk bir yıl boyunca bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanırlar. İlerleyen yıllarda ise yıllık güncelleme ve destek hizmeti ek ücrete tabidir. Hizmete yönelik olan detaylı bilgiyi aşağıda yer almaktadır.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation lisansı ile beraber satın aldığınız ürünler kategorisindedir. Ürünü satın aldığınızda güncelleme ve destek hizmetinde faydalanmadan da sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation Güncelleme ve Destek Hizmeti zorunlu bir hizmet değildir. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation satın alındığında, kullanım lisansı ile birlikte kullanıcıların olur. Kullanıcılar güncelleme ve destek hizmetini yeniletmeden KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation ‘ı kullanmaya devam edebilirler. Ancak yapılacak olan geliştirme, yenilik ve destek hizmetinden faydalanamazlar.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation Güncelleme ve Destek Hizmetinden faydalanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar yıllık olarak güncelleme ve destek hizmet sürelerini uzatmaları gerekir.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation Güncelleme ve Destek Hizmeti kapsamında kullanıcılar, MicroDestek tarafından yapılacak olan yeniliklerden ve geliştirmelerden faydalanmaktadır. Ayrıca uzaktan destek hizmetinden MicroDestek mesai saatleri ( Hafta içi : 08.30 – 17.30 , Hafta Sonu : Tatil ) içerisinde faydalanmaktadır. Bu iki temel hizmet dışında, en az 3 saat önceden rezervasyon yaptırmak koşulu ile, uzaktan eğitim hizmetinden de faydalanmaktadır.

Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti, satın alınan fiyatın %20’si olarak belirlenmektedir. Örneğin, 1000,00 TL tutarında ki satın almış olduğunuz KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation ‘nin, bir yıl sonraki güncelleme ve destek hizmeti fiyatı 200,00 TL şeklinde olacaktır. İlk yılın sonrasında ki fiyat artışı ise tefe ve tüfe oranlarının ortalaması [ (tefe+tüfe)/2 ] kadarlık bir oran üzerinden yapılacaktır. Bu fiyatlandırmanın yanı sıra satın alacağınız her ek kullanıcının satın alma fiyatının %10’u oranında güncelleme ve destek hizmetinize eklenecektir. Örneğin, güncelleme ve destek hizmet bedeliniz 500,00 TL olsun. 295,00 TL tutarında yapacağınız ek kullanıcı satın alımı sonrasında yeni güncelleme ve destek hizmeti fiyatınız ;

295 x 0,1 = 29,5 (eklenecek olan tutar) 500 + 29,5 = 529,50 TL şeklinde yeni güncelleme ve destek hizmeti fiyatınız şekillenecektir.© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.