Talep ve Düşüncelerinize Değer Veriyoruz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation’a eklenmesini istediğiniz menüler mi var? Bazı alanların değiştirilmesini istiyorsunuz?

Sizlerden gelen güncellemelere taleplerine önem veriyoruz. Dilerseniz müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek, dilerseniz de bu alanı doldurarak bizlere güncelleme taleplerinizi iletebilirsiniz. Talep etmiş olduğunuz güncellemelere yönelik yapılacak olan çalışma sonrasında, sizlere ayrıntılı olarak bilgi vereceğiz.

Güncelleme Taleplerinizi Bizlere Yönlendirebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Kullanımına Dair Aklınıza Takılan Soruları Bizlere Yönlendirebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation’i kullanırken hata mı aldınız? Müvekkilinize rapor hazırlarken aklınıza takılan sorular mı var?

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation kullanımı ile ilgili her türlü soruyu bizlere yönlendirebilirsiniz. Dilerseniz bu alandan, dilerseniz müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

KolayOfis Kullanımına Yönelik Aklınıza Takılan Soruları Bizlere Yönlendirebilirsiniz.© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.