Sponsorluklarımız

Ürettiğimiz hukuk yazılımları ile sadece avukatlarımızın hayatını kolaylaştırmak ile kalmıyor, aynı zamanda avukatlarımızın önemli projelerine kaynak hazırlayarak, desteğimizi sürdürüyoruz.

Gezgin Avukat

Çalışma hayatları boyunca sürekli seyahat yapmak zorunda kalan avukatlara, değerlendirilebilecek fırsatlar, uygun oteller, araç kiralamaları ve tabi ki yemek gibi konularda kısa bilgiler veren bir blog sayfasıdır, Gezgin Avukat. Av. Eren Evren tarafından kurulan site, kısa sürede yüksek takipçi sayısına ve tanınırlığa erişmeyi başarmıştır.

gezgin avukat

İzmir Barosu Körfez Basketbol Takımı

2003 Yılında kuruluşunu tamamlayan İzmir Barosu Körfez Futbol takımının faaliyete başlaması ve çeşitli yarışmalara, turnuvalara katılması ile birlikte, takımın diğer branşlarda da mücadele etmesi fikri doğmuştur. Bu noktada Avukat Cihan BAYAZIT, Avukat Atalay AKSAY ve Avukat Serkan AYAN tarafından kurulan İzmir Barosu Körfez Erkek Basketbol Takımı, 2005 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.

İzmir Barosu Körfez Erkek Basketbol Takımı© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.