Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri

Müvekkilleriniz ile görüşmelerinizi veya toplantılarınızı, akşam yemeği konseptinde gerçekleştirmeyi hedefliyorsanız; birazdan sizlerle paylaşacağımız restaurant önerileri tamda bu doğrultuda. Müvekkiliniz ne kadar rahat ederse ve yemeğe çıkılan ortamı ne kadar beğenirse, görüşmeniz bir o kadar güzel geçecektir. Ankara’da yer alan kendi alanında ön plana çıkmış restaurantları sizinle paylaşmak istedik.

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri

Quick China

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri - Quick China

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri – Quick China

Uzak Doğu mutfağını seven misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ve kendilerini oldukça mutlu edeceğini düşündüğümüz bir yer Quick China. Ankara’nın birçok yerinde şubesi bulunan bu restaurant, iç dizayn ve garsonları ile sizlere sanki Çin restoranındaymış hissi yaşatıyor. Restaurant her ne kadar Uzak Doğu mutfağı lezzetlerine hâkim olsada Türk damak zevkini de korkuyor.

Trilye Restaurant

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri - Trilye Restaurant

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri – Trilye Restaurant

Ankara’da balık nerede yenilir deyince akla gelen ilk yer bizce Trilye Restaurant. Uluslararası birçok alanda ödül almış ve av yasağına uyan bir işletme. Gönül rahatlığı ile burada balık yiyebilirsiniz. Özel açık ve kapalı salon seçenekleri ile dilerseniz yemekli toplantılarınızı bu salonlardan birinde gerçekleştirebilir veya kalabalık misafirleriniz ile sanki evinizde yemek yiyormuş havasında bir akşam geçirebilirsiniz.

JW Steakhouse

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri - JW Steakhouse

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri – JW Steakhouse

Et seven misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabileceğiniz oldukça nezih bir restaurant olan JW Steakhouse tam bir klasik Amerikan steakhouse tarzını taşıyor. Tek üzücü yanı ise bu Restaurantta akşam yemeği yemek istiyor iseniz sadece cumartesi akşamlarını tercih etmek zorunda olmanız. İş yemeklerinizin yanı sıra özel davetleriniz içinde hizmet veren işletmenin ayrıca 15 kişiyi ağırlayabilen 2 farklı özel odası bulunmaktadır.

No4 Restaurant

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri - No4 Restaurant

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri – No4 Restaurant

Ankara’nın en iyi otellerinden biri olan Wyndham Otel içersinde yer alan No4 Restaurant dilerseniz özel odaları ile sizlere ayrıcalıklı bir akşam yemeği ortamı sunuyor. Kapıdan girer girmez size ev ortamı rahatlığı sunan bu restaurant sizi sizden fazla düşünüyor. Rahat koltukları ve hafif müzik eşliğinde oldukça huzurlu bir dinlenme ortamı sunuyor. Günün stresini dinlenmek yerine eğlenceli bir aktivite ile atmak isteyen misafirlerini de düşünerek bilardo salonu ile sizleri farklı deneyimlerle buluşturuyor.

Nusret-Et Ankara

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri - Nusr-et Ankara

Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri – Nusr-et Ankara

Dünyaca ünlü bir marka olan Nusret-Et Türkiye’de de birçok şubesi ile sevenlerine hizmet veriyor. Ankara Çankaya’da yer alan şubesi ile benzersiz bir sunum şekli ile fark yaratırken eşsiz lezzetleri ile damak zevkinize de hitap ettiği bir gerçek.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir