Avukatlar İçin Spor Önerileri

Avukatlar İçin Spor Önerileri

Avukatlarımız duruşmadan duruşmaya koşsa da belirli dönemlerde sakin ve durağan günleri de olabiliyor. Hukuk büro çalışanları ve masa başı iş ağırlıklı çalışan personeller; kilo alma eğilimi gösterse de gün sonunda yapacağınız egzersizlerle fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Peki bu kadar yoğun tempolarda çalışırken aynı zamanda da pandemi sürecinde olduğumuzdan spor salonlarına nasıl gideceksiniz? Spor salonunuz eviniz. Tek başıma nasıl yapacağım dediğinizi duyar gibiyiz.

Online derslerle birlikte evinizde kendinize ayırdığınız bir oda da spor yapabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan tek şey bir mat, isteğinize göre ağırlık.

Chloe Ting  

chloeting
chloeting – Avukatlar İçin Spor Önerileri

sizlere önerebileceğimiz bu alanda iyi olan bir web sayfası. Burada ücretsiz ev egzersiz programları yer almakta ve seçtiğiniz programlar 14, 21, 28 günlük ve 30-40 dakika arası videolu eğitimler yer almakta. Bununla birlikte vücudunuzda yoğunlaşmak istediğiniz noktalara göre ayrılmış egzersiz programları da mevcut. Hem eğlenceli hem de motivasyon verici programlarla birlikte günün yorgunluğunu üzerinizden atmış olacaksınız.

Bununla birlikte;

Udemy

udemy
Udemy – Avukatlar İçin Spor Önerileri

Udemy’nin bu konuda vermiş olduğu online eğitimler de bulunmakta. Üstelik spor salonlarından çok daha uygun.

Sağlık ve fitness üzerine Birçok eğitim programı bulunan udemy’ de sizler için bir araştırma yaptık. Alabileceğiniz eğitim programlarında; pilates başlangıç ve ileri seviye, sağlık için evde ofiste egzersiz kursları, evde spor ve diyet programları, evde fitness programları olduğu gibi bununla birlikte meditasyon, yoga eğitimleri de yer almakta.

Udemy’de yer alan ücretsiz başlangıç eğitimleri de bulunmakta;

Bu eğitimlerde, Nasıl beslenilmesi gerektiğini, nasıl antrenman yapılması gerektiğinden bahsedilmekte.

Aynı zamanda zindelik ve canlılık için antrenman ve egzersiz planı isimli eğitimde ücretsiz olarak yer almakta. Bu eğitimde haftalık antrenman planının nasıl olması gerektiğini; genel kas grupları için ekipmansız temel egzersizleri, antrenman öncesi ve sonrası ısınma ve soğuma çalışmaları ve temel egzersizlerin farklı ve zorluk seviyelerini öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte; egzersiz sonrası yapabileceğiniz temel esnetme programı ile ilgili ücretsiz video linkini de sizlerle paylaşıyoruz. Bu eğitimde ofiste uygulayabileceğiniz esneklik hareketleri de mevcut.

Her iki önerimizde de sizlerin kolaylıkla ulaşabileceği eğitimlerden bahsettik. Bununla birlikte YouTube kanalında yer alan birçok video içeriği de yer almaktadır.

Bu önerilerimizle birlikte artık spor yapmak sizler için çok daha kolay, eğlenceli bir aktivite ve pandemi günlerinde kaliteli zaman geçirmenizi sağlayabilir.

Udemy Eğitim Linkleri

Egzersiz sonrası yapabileceğiniz program için tıklayın.

Ücretsiz eğitim için tıklayın.

Sağlık ve fitness tüm programlar için tıklayın

Chloe Ting

Chloe Ting için Tıklayın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir