Bilişim Hukuku Kampı-1

Bilişim Hukuku Kampı

Türkiye’de ilk defa düzenlenen bu kamp 26-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi desteği ile İstanbul’da gerçekleşecektir. 5 gün sürecek olacak bu kamp uygulamalı olup Beşiktaş’ta yer alan Point Hotel bünyesinde gerçekleşecektir. Eğitim 09:00 ile 19:30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Kamp konaklamalı değildir. Kamp saatleri içerisinde kahvaltı, öğle yemeği, öğle sonrası ikramlar yer alacaktır. Kamp ile ilgili tüm detaylara ulaşabileceğiniz sayfanın linki yazımızın sonunda sizlerle paylaşılacaktır.

Kampa katılanlar Katılım Sertifikası alacaklar. Bu sertifikayı dileyen çipli akıllı kart sertifikası olarak da alabilecek. Peki nedir bu çipli akıllı kart sertifikası? Uluslararası geçerliliğe sahip olan bu kart sizlere Sahip olduğunuz tüm sertifikaların görselini yükleme olanağı sağlıyor bu sayede herhangi bir sertifikanıza ait belgeyi taşımak zorunda değilsiniz. Peki nasıl oluyor bu? Dilerseniz fotoğrafını çekip dilerseniz taratarak bu sisteme ekliyorsunuz. İhtiyaç duyduğunuz hangi sertifika ise o sertifikaya ait dokümanın çıktısını alabilirsiniz veya çıktı almadan sahip olduğunuz sertifikaları sunmak istediğiniz kişi ile beraber görüntüleyebilirsiniz.

Bilişim Hukuku Kampı Nedir

Bilişim Hukuku Kampı-2
Bilişim Hukuku Kampı-2

Kampa kayıtlar hali hazırda devam etmekte olup ön kayıt ücreti olan 790,00₺ olup kampa katılmayan kişilere bu ücret iade edilmeyecektir. Eğitim bedeli ise eğitimin ilk günü olan 26 Haziran 2019 tarihine kadar da ödeme imkânı sunmaktadır. Ödemeyi dilerseniz kayıt sırasında peşin ya da kredi kartı (tek çekim) ile yapabilirsiniz. Ödemeyi eğitimden önce ve kredi kartı ile yapmanız durumunda tüm bankalara 9 taksit imkanından yaralanabilirsiniz. Öğrenci veya stajyer avukat iseniz indirimden yararlanabilirsiniz. Ama 24 yaşını aşmamış kişiler öğrenci indirimden faydalanabiliyor. Kamp ücretleri ile ilgili diğer detaylara aşağıda yer alan linkten erişebilirsiniz.

Eğitimin içeriğinde neler yer almaktadır? Bilişim Hukuku’nun Dünya’da ve Türkiye’de Tarihsel Durumu başta olmak üzere Derinlemesine Bilişim Konuları, Genel Bilişim Konuları, KVKK, Yeni Nesil Teknoloji Hukuku Alanları, Ceza Hukuku Açısından Bilişim Hukuku yer almaktadır. Ayrıca Uygulamalı Atölye Çalışmaları ile Uygulamalı Kripto Para Oluşturma vb. gibi faaliyetleri öğrenme imkânı bulacaksınız. Burada saydığım konular başlıklar olup ayrıntılı eğitim konularını lütfen linkten inceleyeniz.

Bilişim Hukuku Kampı-3
Bilişim Hukuku Kampı-3

Peki kampta kimlerden eğitim alacaksınız? Prof Dr Ali Kemal Yıldız, Dr Öğr Üyesi Cansu Topal, Öğr Üyesi İsmail Hakkı Polat olmak üzere birçok eğitmen sizlere kendi alanlarında eğitim verecektir. Detaylı eğitmen listesine ve başvuru formuna yine linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.law-agenda.com/bilisim-hukuku-kamp

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir