KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Ekim 2015 Güncellemeleri

Ekim ayı içerisinde tamamlanmış olan güncellemeler, özellikle icra kullanımınız konusunda sizlere büyük katkılar sağlayacaktır. Yeni ve pratik menüler, daha hızlı ve kolay raporlama imkanı sunun özel alanlar ile icra takipleriniz ile ilgili yapacağınız işlemleri çok daha efektif şekilde yapabilir hale gelmiş olacaksınız. Sözü çok fazla uzatmadan ekim ayı içerisinde tamamlanmış olan güncellemelere hızlı bir şekilde göz atalım.

İşte KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Ekim 2015 Güncellemeleri

Arama Motoru

Arama Motoru

İcra föy bilgilerinize artık çok daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Arama motoru üzerinden yapacağınız aramalar sonrasında karşınıza arama sözcük veya rakamlarına göre dosyalarınız karşınıza gelecektir. Seçmek istediğiniz icra dosyaları için föy butonuna tıklayarak icra föyünüze ulaşabilirsiniz. Böylece eklenmiş takiplerim üzerinden yapacağınız aramaları çok daha hızlı şekilde tamamlamış olursunuz.

Hangi Paketlerde Arama Motoru Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis NG Gold Edition, KolayOfis NG Premium Edition ve KolayOfis NG Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz.

İcra Tahsilat Raporu

İcra Tahsilat Raporu

İcra dosyalarınız ile ilgili yapmış olduğunuz tahsilatları raporlamak artık çok daha kolay. Borçlu kapak hesabına yansıtmış olduğunuz bütün tahsilatları, ayrı bir rapor üzerinden hazırlayabilirsiniz. Yeni icra tahsilat raporunu kullanmak için öncelikli olarak icra işlemleri ana menüsü altında yer alan eklenmiş takiplerim alt menüsünü seçmeniz gerekmektedir. Bu alana giriş yaptığınız icra tahsilat raporu butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece icra tahsilatlarınızın raporunu alabileceğiniz alan geçiş yapmış olacaksınız. Dilerseniz bu alan üzerinde filtrelemelerinizi yapabilir, dilerseniz raporunuzu excel formatında bilgisayarınıza indirerek excel çalışma dosyası üzerinde çalışabilirsiniz.

Hangi Paketlerde İcra Tahsilat Raporu Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis NG Standart Edition, KolayOfis NG Gold Edition, KolayOfis Premium NG Edition ve KolayOfis NG Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm KolayOfis Bulut kullanıcıları da bu güncellemeden faydalanabilirler.

Hızlı Borçlu Görüşmesi Ekleme

Hızlı Borçlu Görüşmesi Ekleme

Yoğun olarak borçlu görüşmesi yapan bürolar için tasarlanmış olan hızlı borçlu görüşmesi ekleme alanı sayesinde görüşmelerinizi çok daha hızlı sisteminizi tanımlayabilir ve yapmış olduğunuz görüşmelerinizi daha hızlı şekilde raporlayabilirsiniz. Hızlı borçlu görüşme işlemini dosyalarınızı açmadan da gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için icra işlemleri ana menüsü altında yer alan eklenmiş takiplerim alt menüsünü seçmeniz gerekmektedir. Seçim sonrasında tek yapmanız gereken görüşme eklemek istediğiniz dosyayı seçmek ve yeni borçlu görüşmesi ekle butonuna tıklamak. İşte bu kadar kolay.

Hangi Paketlerde Hızlı Borçlu Görüşmesi Ekleme Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis NG Standart Edition, KolayOfis NG Gold Edition, KolayOfis Premium NG Edition ve KolayOfis NG Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm KolayOfis Bulut kullanıcıları da bu güncellemeden faydalanabilirler.

İcra Dosyaları İçin Yeni Tahsilat İşlemleri

İcra Dosyaları İçin Yeni Tahsilat İşlemleri

İcra dosyalarınız ile ilgili tahsilat girişlerini ve bağlamında gerçekleştirmiş olduğunuz reddiyat ve karşı vekalet ücreti tahsilatlarını çok daha hızlı şekilde sisteme tanımlayabilirsiniz. İcra dosyalarına yönelik tahsilat girişlerini yaparken artık ek seçeneklere de sahipsiniz. Önceki dönemlerde yer alan bir bölümünü de reddiyat olarak işle seçeneğinin yanı sıra, belirli bir bölümünü reddiyat olarak işle seçeneği de aktif hale getirildi. Tahsilat tutarının girişinin ardından, karşı vekalet olarak sisteme ekleyeceğiniz tutaru “Tutarın Yanda Belirtilen Miktarını Karşı Vekalet Olarak İşle” butonuna tıkladıktan sonra aktif olan alana girişini yapabilirsiniz.

Tahsilat girişi alanında bir ek seçenek daha yapılan tahsilatın bankanın hangi nevisine yönelik olduğunu da sisteme tanımlayabilirsiniz. Kredi kartı, ticari kredi, KMH, diğer, taksitli kredi seçeneklerinden herhangi bir tanesini seçerek işlemlerinizi tanımlayabilirsiniz. Bu yapmış olduğunuz işlemleri, icra tahsilat raporu içerisinde raporlayabilirsiniz.

Hangi Paketlerde İcra Dosyaları İçin Yeni Tahsilat İşlemleri Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis NG Standart Edition, KolayOfis NG Gold Edition, KolayOfis Premium NG Edition ve KolayOfis NG Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm KolayOfis Bulut kullanıcıları da bu güncellemeden faydalanabilirler.

E-Müvekkil Otomatik Doküman Gönderme

E-Müvekkil Otomatik Doküman Gönderme

E-müvekkil sisteme dahilinde yeni bir özellik daha ekim ayında tamamlandı. Artık müvekkillerinize dokümanlarını otomatik şekilde sistem üzerinde e-posta olarak gönderebilirsiniz. Bu sayede, sisteme eklemiş olduğunuz dokümanı ek bir işlem yaparak göndermek durumunda kalmazsınız. Seçmiş olduğunuz doküman türünde ki dosyaların otomatik olarak müvekkillerinizi e-posta ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri aktif hale getirebilmek için öncelikli olarak güvenlik ana menüsü altında yer alan kurum ayarları alt menüsünü seçmeniz gerekmektedir. Alt menüye giriş yaptığınızda “Müvekkillere dosyaları ile ilgili olarak eklenen dokümanların müvekkil görsün diye işaretlenenleri otomatik olarak mail gitsin mi?” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçenek içerisinde de açık bir şekilde ifade edildiği gibi, müvekkil görsün mü seçeneği evet olarak seçilmiş olan dokümanların müvekkillere otomatik mail olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hangi Paketlerde E-Müvekkil Otomatik Doküman Gönderme Güncellemeleri Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis NG Premium Edition Hukuk Otomasyon Sistemi ‘nde bu özellikten faydalanabilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Ekim 2015 Güncellemeleri yukarıda belirtilmiş olduğu gibi sizlerin kullanımına sunulmuştur. Yapılan güncellemeler ile ilgili aklınıza takılan soruları, kullanım ile ilgili daha detaylı bilgiyi ve yapılan güncellemeler dışında talep etmiş olduğunuz ek güncellemeleri Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçerek iletebilir veya web sitemiz üzerinde bizler ile yorum veya farklı yöntemler ile paylaşabilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile

Farkı Keşfetmeye Devam Edin !

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir