Sözleşme Yönetim Sistemi

Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi

Şirketlerdeki kontrat ve sözleşme yönetimlerindeki karmaşıklığı sona erdirmek, iş takiplerinin planlamaların daha rahat ve daha kolay takip edilebilirliğini sağlamak amacı ile sürdürülebilir, ölçülebilir bir sistem yapısıyla kullanıma sunulan Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi ürünü ile şirket içi karmaşalara son vermeyi hedefliyoruz.

Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi

ile Neler Yapabilirsiniz?

Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi; iş, gizlilik, personel, kira, satın alma, hizmet ,müşteri sözleşmeleri gibi ve daha birçok değişik türdeki sözleşmelerin bütün kontrat bilgilerini teker teker bilgilerini girmenizi ve bu girdiler sonrasında size boşlukların otomatik olarak doldurulduğu şablon sözleşmelerinizi oluşturan ve bunu isteğe bağlı olarak süreç yönetimi ile yürüten bir sistemdir.

İsteğinize bağlı olarak bütün sözleşmelerinize şirket logolarınızı da işleyebilmektesiniz. İstediğiniz sözleşmeyi word, excel ve pdf formatında çıktısını alabilirsiniz. Mevcut sözleşmeleriniz ile ilgili finansal, sayısal raporları ve risk analizlerini de alabileceğiniz rapor modülü de bulunmaktadır.

Sözleşmeleriniz elden ele dolaşmasın! Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi ile tüm sözleşmelerinizi sürdürülebilir, ölçülebilir, denetlenebilir, raporlanabilir, güvenilir bir şekilde yönetin.

Sistem içindeki bütün sözleşmeler kendi kategorisinde gelen evrak havuzunda toplayıp bir dijital evrak havuzunu oluşturmaktadır. Eğer şirketinizde bir arşiv sistemi kullanıyorsanız, o sistem ile bağlantılı aynı sistem üstünde de dijital arşivinizi oluşturabilirsiniz. Yapılan bütün işlemler sistem tarafından mail yoluyla yetkililere bilgi vermekte ve yapılan bütün işlemlerin kayıtları tutulmaktadır. Kullanıcılarda menü ve sözleşme bazlı yetkilendirme yapılarak her kullanıcı sorumlu olduğu alanları kullanım yetkisine sahiptir. Sözleşme bitiş süresi ve ayrıca öncesinde ve sizin belirlediğiniz uyarı tarihlerinde sisteme ilk giriş yaptığınızda bilgilendirme yapmaktadır. Bunun dışında ilk sözleşme ekleme işlemi sonucunda veya sözleşmeye doküman eklenmesi durumunda otomatik olarak bilgilendirme e-posta hatırlatmalarından faydalanabilirsiniz.

Gelen evrak havuzu sayesinde şirketinize gelen ya da sizlerin oluşturduğu bütün evrakların dijital kopyalarını sisteminizde tutabilirsiniz. TS 13298 Elektronik Belge Yönetim Sistemi uyumlu olan Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi ile şirketinizin dijital bir kurumsal hafıza sağlamaktasınız.

Oluşturulacak sözleşmelerinizde onay mekanizması bulunuyorsa, faklı departmanlardaki faklı müdürlüklerden onay gerektiriyorsa işlem yapılan evrakın hangi süreçte kimin onayında beklediğini sistem üzerinden anında görülebilmektedir.

Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi’ni

Daha Yakından Tanıyabilirsiniz!

Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi-2

Zaman ve para tasarrufunu bir üst boyuta taşıyan Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıda yer alan adres üzerinden ulaşabilirsiniz. Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi daha yakından tanımak, aklınıza takılan soruları yöneltmek ve sistemin işleyişini anlamak için uzaktan ücretsiz sunum hizmetinden faydalanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir