Avukatlar Gününe Özel Hediyeler - 5

Avukatlar Gününe Özel Hediyeler

5 Nisan 2020 tarihinde kutlanacak Avukatlar Günü, bu yıl pazar gününe denk geliyor. Avukatlar Gününe özel hediye önerilerimiz ile hukuk büronuzda çalışan meslektaşlarınıza, şirket avukatınıza ya da en çok sevdiğiniz avukat arkadaşınıza muhteşem bir sürpriz yapabilirsiniz.

Türkiye barolarına kayıtlı yaklaşık yüz elli bin avukat işinin başında görevini icra ediyor. Avukatlar günlük iş hayatlarının büyük bir kısmını hukuk bürolarında veya danışmanlık yaptıkları şirketlerin ofislerinde geçiriyorlar. Bu yüzden 5 Nisan Avukatlar Günü için hediye seçimi yaparken avukatlara günün büyük bir kısmını geçirdikleri ortamlarda kendilerini rahat hissettirecek hediyeler almak akıllıca olacaktır. Diğer yandan yanında taşıyabileceği bir hediye almakta sizi unutmama sebebi olacağından oldukça önemlidir.

Çevrenizde avukat arkadaşlarınız varsa ya da bir hukuk bürosunda çalışıyorsanız alacağınız hediyeler aşağı yukarı kafanızda şekillenmiştir. Ama yine de bir avukat için hediye almak sizi işin içinden çıkılamayacak bir duruma sokabilir. Avukatlar çok sıkı ve yoğun bir çalışma temposuna ayak uydurmak zorundadırlar. Dolayısıyla aynı ortamda çalışmıyor ve birlikte çok vakit geçirmiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda nelerden hoşlandıklarını bilmek biraz zor olabilir. Bu yüzden aşağıda paylaşacağımız hediyeleri her avukatın hoşuna gideceği cinsten özel olarak seçtik. Şimdi Avukatlar Günü hediye seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukatlar Gününe Özel Hediyeler

Avukatlar Gününe Özel Hediyeler - 6
Avukatlar Gününe Özel Hediyeler – 6

Hukuk yazılım sektörünün önde gelen köklü şirketlerinden MicroDestek Yazılım,10 yıllık bilgi birikimini ve müşteri deneyimini aktardığı yeni nesil web tabanlı KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ve KolayHesap NG Avukat Muhasebe Programları için “Avukatlar Gününe Özel” bir kampanya tanımladı. Programlarımızı tercih edecek değerli avukatlarımız için tanımlanan %25 özel indirimle dijital dönüşüme geçişiniz artık çok kolay!

  • KolayOfis, özellikle hukuk büroları için MicroDestek Yazılım tarafından yenilikçi kullanıcı deneyimi ile tasarlanmış web tabanlı bir hukuk otomasyon sistemidir. Bu kampanya ile birlikte, sizlerin KolayOfis sahibi olarak, bir an önce işlerinizi dijital ortamda sağlıklı bir şekilde yönetmeniz ve büyütmeniz için önemli bir fırsat niteliği taşımaktadır. Örneğin dava ve icra dosyalarının takip edebileceğiniz, müvekkil ve personelinize ait muhasebesel işlemleri yapabileceğiniz, elektronik ajanda ile hep bir adım önde olabileceğiniz KolayOfis Hukuk Otomasyon sistemimiz gibi.
  • Corona virüsü nedeni ile ofis dışında bile, nerede olursanız olun bilgisayardan, tabletten, premium paketlerimiz ile cep telefonlarınızdan sisteme giriş sağlayıp, aktif kullanabileceğiniz avukatların tüm işlerini kolaylaştırıp zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak özel bir hediye alabilirsiniz. Eğer siz de bu kampanyamızdan faydalanmak istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayarak ürünümüz ve kampanyamız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Avukatlar günü kampanyası

Avukatlar Gününe Özel Hediyeler - 1
Avukatlar Gününe Özel Hediyeler – 1
  • Avukatların yoğun iş günlerinde kendilerini yenilemek için kahve ya da çay içmeleri kaçınılmazdır. Bu yüzden kahve ve çay setleri avukatlar için ilk akla gelmesi gereken hediyelerdendir. İçerisinde dünyanın farklı lezzetlerini barındıran çeşit çeşit kahvelerin olduğu ve adına özel olarak tasarlanmış kahve kupa setleri enerjilerini geri getirmek için iyi bir fikir haline dönüşecektir. 
  • İlk akla gelen küçük heykelcikler ve biblolar olsa bile artık bu hediyeler sıradanlaştığı için pek önermiyoruz. Bunun yerine masa üstü için okuma lambası, saat gibi dekoratif aksesuarlar avukatların hoşuna gidecektir.
Avukatlar Gününe Özel Hediyeler - 2
Avukatlar Gününe Özel Hediyeler – 2
  • İster evde ister ofiste avukatların günlük işlerinin stresinden uzak hissedebilmelerini sağlayacak bir teraryum da oldukça hoş bir hediye olacaktır. Çiçek hediye etmekten başka bir şey aklına gelmeyenler için her zaman modernliğini ve zarifliğini koruyacak teraryumlar çok iyi bir seçenek olacaktır. Biraz hayal gücüyle çok farklı yerlere çekebileceğiniz bu minik ekosistemlerin içine yine hukuk ve adaletle ilgili küçük objeler koyabilirsiniz. Büyüklüğü ve şekli ise tamamen cebinizdeki bütçeye bağlı olarak değişebilir. Minik cam kavanozlar ya da fanusları tercih edebileceğiniz gibi daha büyük ve geometrik teraryumlar da alabilirsiniz.
  • Avukatlar Gününde bir hukuk bürosu için hediye alıyorsanız dekoratif ürünlerden yana seçim yapabilirsiniz. Güzel ve büyük bir tablo hem orada çalışan avukatların hem de ziyaretçilerin çok hoşuna gidecektir. Eğer tablo fikri hoşunuza gidiyor fakat çok fazla avukat olan bir hukuk bürosu için masalarına özel bir hediye yaptırmak istiyorsanız bu görselleri minik kanvas tuvallere baskı alarak yerleştirebilirsiniz. Masalarında hem çok şık hem de çok farklı görünen hediyeler sizi hep hatırlamalarına sebep olacaktır.
Avukatlar Gününe Özel Hediyeler - 3
Avukatlar Gününe Özel Hediyeler – 3
  • Notlarını tutabilecekleri ve duruşma vakitlerini kontrol edebilecekleri bir ajanda ya da not defteri avukatlar için kullanışlı bir hediye olacaktır. Yalnız bir ajandanın basit gözükeceğini düşünüyorsanız yanına gün içinde kendilerini ferahlatacak bir kolonya, şık bir dolma kalem dahil edebilirsiniz. Böylelikle hediye setiniz çok daha anlamlı bir hal alacaktır.
  • Avukat olduysanız okumanın hiç sonu olmadığını biliyorsunuz demektir. Sizin onu düşündüğünüzü anlaması için güzel bir okuma gözlüğü alabileceğiniz gibi sade şık bir çerçeve de tercih edebilirsiniz. İçine kendi göz numarasına uygun bir cam taktırarak da kullanabilirler.
Avukatlar Gününe Özel Hediyeler - 4
Avukatlar Gününe Özel Hediyeler – 4
  • Avukatların masa başında çok vakit geçirdiği göz önünde bulundurulursa sırt ve boynu destekleyecek ortopedik yastıklar ya da bel destekleri doğru bir seçim olacaktır. Avukatlara özel hediye seçimi yaparken bizim size önerimiz işlerinin stresini daha az hissetmelerini sağlayacak, bulundukları ortamı güzelleştirecek ve yanlarında taşıdıklarında   sizi hatırlayabilecekleri tercihlerde bulunabilirsiniz.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir