Avukatlara Oyun Önerileri

Avukatlara Tavsiye Edilebilecek Bilgisayar Oyunları

Oyun kütüphanenizdeki tüm oyunları bitirmişseniz ya da yeni bir oyun arayışındaysanız yazımızın devamında yer alacak oyun tanıtımları seçim yapmanıza yardımcı olabilir. 2020 yılının en iyi oyunları arasında gösterilen bu oyunlar arasından ‘Ne oynasam?’ sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Listede en iyi çevrimiçi oyunlardan hikayeleri olan uzun soluklu maceralar içeren oyunlar da yer almakta. Çoğu insan eğlence ve oyun ihtiyacını karşılamak için hala bilgisayarları tercih etmektedirler. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde dışarda vakit geçirmek yerine sosyal mesafeyi korumak için bilgisayar ve bilgisayar oyunlarıyla yakınlaşmamız mantıklı olacaktır.

League of Legends

2019 yılında Riot Games tarafından sunulan League of Legends 7 rakibe karşı ve her turda savaşarak karşı takımı alt etmeye yönelik saldırı ve savunma yapmanızı gerektiren sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyun bilgisayar sürümü hariç android ve ios platformlarında da yer almaktadır. 27 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan oyun en çok üyeye sahip online oyunlar arasında yer almaktadır.

Kayıt ve indirme için https://play.tr.leagueoflegends.com/tr_TR

League Of Legends

Dota2

2015 yılında Valve Corporation tarafından Microsoft Windows, macOS ve Linux platformlarında hayata geçen bir strateji oyunudur. Dünyada oyun içi ödüllendirme sistemi ve harcanan emek yönünden takdir görmektedir. Dünyada bazı ülkeler de ligleri ve büyük turnuvalarda yarışmaları düzenlenmektedir.

Kayıt ve indirmek için https://www.dota2.com/play/

Dota2

Fortnite

2017 yılında Epic Games tarafından geliştirilen Battle royal türünün en çok bilinen oyunlarından biridir. Büyük bir haritada 100 kişiye karşı silah ve materyal toplayarak en kısa sürede yapılar inşa edip rakiplerinize karşı üstünlük sağlamaya çalıştığınız bir oyundur.

Kayıt ve indirmek için https://www.epicgames.com/fortnite/tr/home

Fortnite

Rainbow Six Siege

2015 yılında Ubisoft tarafından geliştirilen taktiksel Fps tarzı oyundur.  5’e 5 takımlar halinde rakiplerinize tuzaklar kurabileceğiniz taktiksel savaş oyunudur, diğer oyunlara ek olarak “yıkılabilir çevre” seçeneği mevcuttur.

Kayıt ve indirme için https://www.ubisoft.com/tr-tr/game/rainbow-six/siege

Rainbow Six Siege

Pubg

2017 yılında Bluehole tarafından piyasaya sürülen Battle royal türünün en çok kullanıcıya sahip oyunudur. 8 kişilik veya 4 kişilik takımlar halinde oynanabilen oyunda mevcut haritalarda istenilen yere atlayarak silah ve can yenileme eşyaları toplayarak düşmanları öldürmenin amaçlandığı bir oyundur.

Pubg

Counter-Strike Global Offensive

2012 yılında Valve Software tarafından sunulan Counter 5 kişilik takımlar halinde FPS türünün en önemli temsilcisidir. Yeni modlar ve ücretsiz olarak oynanabildiğinden piyasadaki bilinirliğini arttırmış, Türkiye’de ve Dünyada bilinirliğini arttırmıştır.

Kayıt ve indirme için https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/

Avukatlar İçin Evde Sağlıklı Çalışma İpuçları merak ediyorsanız tıklayabilirsiniz.

Counter-Strike Global Offensive
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir