BİM Raporu V2 Kullanımı

BİM Raporu V2 Kullanımı

Bim Raporu nedir? Öncellikle bunu açıklayalım. En kısa haliyle dava dosyalarınızın kontrol listesine ait verilerinizin raporunu almanızı sağlar. Peki kontrol listesi nedir?

Kontrol Listesi

Eğer 225 nolu kurum ayarınız kapalı ise öncelikle bu ayarınızı açmanız gerekiyor. 225 nolu kurum ayarınız açık ise Dosya Ekle alt menüsünden Tür alanında yer alan üç noktaya tıklayarak Yetki Verilecek Alanları Güncelle (Dosya Güncelleme) seçeneği seçip ardından istediğiniz dosya ana türüne Kontrol Listesi alanını seçili hale getirmeniz gerekiyor. Kontrol Listesi; dosyanızı oluşturduktan sonra gelecek bir alandır. Kontrol listesinde yer almasını istediğiniz her bir kontrol işlemini kendiniz belirleyebilirsiniz. Adım sırasına göre belirlemeye dikkat ediniz. Dosyalarınız için belirlediğiniz seçimler yine belirlediğiniz sırada yer alacaktır. Dosya İşlemleri menüsü altında yer alan Dosya Kontrol Listesi alt menüsünden bu işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz bu alt menüyü belirleyeceğiniz kullanıcılarınıza açabilirsiniz. Tüm bu işlemleri nasıl yapacağınıza dair örnek işlem videomuzu yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Eğer güncelleme almıyorsanız kontrol listesini dosya güncelleme içerisinde görmek için 186 nolu kurum ayarını açabilirsiniz.

BİM Raporu V2

Bu raporu alabilmeniz için KolayOfis Hukuk Otomasyonu Gold veya üstü. KolayDava Takip Premium paket kullanıcısı olmanız ayrıca V.2.0.3.1-D – V.2.0.3.1-D versiyonu veya üzeri versiyona sahip olmanız gerekiyor. Hızlı Erişim menüsünde yer alan Tüm İşlemler alt menüsünden rapora ulaşım sağlayabilirsiniz. Raporu nasıl çekeceğinize dair bir videoyu yazımının sonunda bulabilirsiniz. Raporunuzda görünmesini istediğiniz kontrol listesi başlıklarından istediğinizi ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Raporunuzu belge olarak kolayofis programınıza ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz Bim Raporu V2 Gelen Evrak Havuzu menüsünde yer alan Günün Gelen Evrakı alt menüsünden erişim sağlayabilirsiniz. Raporunuz excel formatında oluşacaktır.

BİM Raporu

Bu rapor Bim Raporu V2 ile içerik olarak hiçbir farkı olamayan bir rapordur. Ama raporun kriterlerine müdahale şansınız bulunmamaktadır. Pdf formatında hazırlanmış olan bu raporun içerisinde ayrıca grafiksel raporda sunmaktadır. Raporunuzu sizlere sunduğumuz birden farklı formatlarda alabilirsiniz. Bunlardan bazıları pdf, jpeg. Bim Raporunu nasıl alabileceğinize dair videomuzu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

BİM Raporu V2 – YouTube

BİM Raporu V2 Kullanımı

Dış Büroların Hukuki Harcamalarının Takibi adlı yazımızı okumak için tıklayınız

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir