İzmirli Avukatlara Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri

Müvekkilleriniz ile görüşmelerinizi veya toplantılarınızı, akşam yemeği konseptinde gerçekleştirmeyi hedefliyorsanız; bazı noktalara dikkat etmenizde fayda olacaktır. Riskli veya müvekkilinizin kendini sıkıntılı, kaygılı veya rahatsız hissedebileceği seçeneklerden uzak durulmalıdır. Müvekkiliniz ne kadar rahat ederse ve yemeğe çıkılan ortamı ne kadar beğenirse, görüşmeniz bir o kadar daha güzel geçecektir. İzmirli Avukatlara Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri’ne geçmeden önce restauran seçimlerine nelere dikkat etmeniz gerektiğine yönelik kısa dipnotları da belirtmekte fayda olacaktır;

  • Restaurantın (görüşmenin) nerede olacağı,
  • Yemek süresinin belirlenmesi,
  • Yemek sırasında bahsedilecek konular,
  • İçecek seçiminin yapılması,
  • Yemeğin amacına uygun bir yer seçilmesi önemli olacaktır.,

İzmirli Avukatlara Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri

Windows On The Bay Restaurant

Windows On The Bay Restaurant

Windows On The Bay Restaurant

Dünyanın en köklü otellerinden biri olan Hilton Otel zincirlerinin İzmir’de ilki 1991 yılında Çankaya’da açılmıştır. Hilton Otelinin 31.katında yer alan Windows On The Bay Restaurantta, İzmir Körfezinin muhteşem manzarası eşliğinde keyifli bir iş yemeği yemeye ne dersiniz.

Cafe La Cigale

Cafe La Cigale

Cafe La Cigale

İzmir’in merkezinde Konak Fransız Kültür Merkezi’nin arka bahçesinde yer alan ve İzmir’in simgesi olmuş zeytin ağaçları arasında yer alan bu mekân caz müzikleri ile sizlerin ruhuna da hitap etmeyi başarıyor. Avrupa ve Türk mutfağının sentezi ile damak zevkinize de hitap ettiği bir gerçek.

Careme Restaurant

Careme Restaurant

Careme Restaurant

Uluslararası mutfaklardan seçilmiş özel menülerle ve piyano eşliğinden sizleri bedenen olduğu kadar ruhen de doyurabileceğine inandığım Careme Restaurant İzmir’in en güzel yerlerinden biri olan İnciraltı sahilinde yer alan Wyndham Grand Özdilek Otelinin 19.katında sizleri bekliyor.

Villa Levante

Villa Levante

Villa Levante

İzmir Bornova’da yer alan yaklaşık 90 yıllık bir tarihi geçmişi olan Fransız bir aile köşkü Villa Levante, sizlere sakin bir ortamda muhteşem yemekler sunuyor. Böyle bir yerde günün yorgunluğu atıp keyifli bir görüşme yapabilirsiniz.

Vera Melissa

Vera Melissa

Vera Melissa

İzmir’in tatil beldelerinden biri olan Urla’da, Selçuk esintileri taşıyan bir yapıya sahip olan Vera Melissa “Gourmet Chef” restaurantı olarak hizmet sunmaktadır. Hafta sonu görüşmeleriniz için ideal bir yer olan ve sizlere zengin kahvaltıları ille de hizmet veren bu yer deneyimlemenizi öneririm.

İsabey Bağevi

İsabey Bağevi

İsabey Bağevi

Şarap geçmişleri 1942, restaurant geçmişleri ise 1960’lara dayanan köklü bir aile şirketi olan bu yer Adnan Menderes Havaalanı çok yakın olması nedeni ile şehir ve ülke dışı müvekkillerinizi ağırlayabileceğiniz muhteşem bir yer.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir