Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası

Enflasyonla Topyekün Mücadele Programına tam destek!

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation Paketlerinde

tam %10 indirim!

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation Nedir?

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation ile hukuk büronuzda ihtiyaç duyacağınız her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dava ve icra takibi gibi temel uygulamaların yanı sıra, muhasebe yönetim sistemi, doküman yönetim sistemi ve detaylı raporlamalar sayesinde, her türlü işleminizi sanal ortamda, sorunsuz, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin. Genişletilmiş sözleşme yönetimi, danışmanlık modülü ve daha bir çok eklenti sayesinde, tek bir sistem ile tüm ofisinizi yönetin.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation hukuk yazılımını daha detaylı incelemek için aşağıda yer alan yönlendirmeyi kullanabilirsiniz.

Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası Şartları

  • “Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası” kampanyasından faydalanabilmek için herhangi bir şart aranmamaktadır.
  • “Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası” kampanyası 10.10.2018 ile 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • “Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası” kampanyası kapsamında sadece bir kez lisans sahibi olunabilir. Aynı kişi birden fazla lisans satın alsa dahi indirim hakkını kaybetmiş olur.
  • “Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası” kampanyası diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • “Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası” sadece KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation yeni satın alımı ve paketlerinde geçerlidir (Standart Edition, Gold Edition ve Premium Edition)
  • Kampanya şartları dışında ki satın alım, kurulum ve eğitime yönelik sözleşme, bilgilendirme ve ek şartlar ayrıca bilgilendirilecektir.


© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.