Eskiyi Bırak Keyfine Bak

Eski Hukuk Yazılımınız Artık Size Yeterli Gelmiyor mu?

İşlemlerinizi Yavaş ve Zor mu Yapıyorsunuz?

Artık KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile Tanışmanın Zamanı Geldi!

Üstelik Eski Hukuk Yazılımını Bırakıp

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne Geçenlere

%5 İndirim!

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation; hukuk hüroları için özel tasarlanmış, bir hukuk yazılımıdır. Farklı paket özellikleri ile hukuk bürolarının, şirket veya kurumların hukuk departmanlarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir. KolayOfis ile ofislerde tek ve komple bir yönetim sağlanmaktadır. Bu sayede hukuk büroları ve departmanların hem iş verimliliğinin artması hedeflenirken hem de raporlanabilir bir sistem kullanımı amaçlanmaktadır.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation; kullanıcılarına sadece bir hukuk takip sistemi değil; iş takibi, hatırlatmalar, elektronik ortamda doküman takibi ve arşivleme, ofis dışı kullanım için alt yapı sağlamakta ve tüm bu özelliklerini kolay ve yeni nesil bir arayüz ile birleştirmektedir.

Eskiyi Bırak Keyfine Bak

  • “Eskiyi Bırak Keyfine Bak” kampanyasından faydalanabilmek için, kampanyaya katılım gösterecek olan kişilerden aşağıda yer alan belgelerden herhangi bir tanesini MicroDestek yetkililerine teslim etmesi gerekmektedir.
    • Eski hukuk yazılımına ait olan fatura,
    • Eski hukuk yazılımına ait üyelik kartı ve benzeri kartların fotokopisi,
  • “Eskiyi Bırak Keyfine Bak” kampanyası 01.01.2018 ile 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • “Eskiyi Bırak Keyfine Bak” kampanyası kapsamında sadece bir kez lisans sahibi olunabilir. Aynı kişi birden fazla lisans satın alsa dahi indirim hakkını kaybetmiş olur.
  • “Eskiyi Bırak Keyfine Bak” kampanyası diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanya şartları dışında ki satın alım, kurulum ve eğitime yönelik sözleşme, bilgilendirme ve ek şartlar ayrıca bilgilendirilecektir.


© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.