Genç Avukatlar Meclisi Kampanyası

İyi bir başlangıç için Genç Avukatlar Meclisi özel %25 indirim MicroDestek’ten.

Ofisiniz için en iyisini istiyorsanız KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi tam size göre.

Genç Avukatlar Meclisi için yaptığımız bu sıradışı kampanya ile KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation ürünlerine %25 indirim ile sahip olabilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation

Tüm İşlemlerinizi Tek Sistem Üzerinden Yönetin

Dava takibi, icra takibi, ön muhasebe yönetimi, doküman yönetimi ve raporlamalarınızı tek sistem üzerinden takip edin.

Dosyalarınızı ilişkilendirin, tek yerden raporlayın (dava dosyası veya yasal alacak takibi dosyası ayırt etmeksizin) ve ihtiyacınız olan diğer işlemleri KolayOfis ile yönetin.

Dava Takibi

Dava dosyalarınız ile ilgili her türlü işlemi KolayOfis ile yönetin. Ana kapak bilgilerinden başlayarak; ara karar, duruşma günleri ve davanın seyrine göre meydana gelebilecek her türlü değişimi tek bir ekran üzerinde görüntüleyin. Dava dosyalarınızın en ince detaylarına kadar (teminat mektupları, dosya son durumu, bireysel raporlama alanı, ıslah işlemleri, dosya istatistikleri) her türlü işlemi rahatlıkla gerçekleştirin.

İcra Takibi

İcra dosya açılışı ile başlayarak (toplu olarak veya tek tek); matbu evrakların hazırlanması, xml çıktıların hazırlanması, güncel bakiye hesaplama (toplu olarak veya tek tek) ve ek işlemler ile icra takibine yönelik ihtiyaç duyacağınız tüm işlemleri KolayOfis ile gerçekleştirin. İcra dosyalarında yapılması gereken işlemler, tahsilat durumları, taahhüt işlemleri ve diğer bir çok işlem ile icra takibinde eksiksiz işlem yapın.

Doküman Yönetimi

Dosyalarınız veya sistemde tanımlı carileriniz ile ilgili tüm dokümanlar artık burada. Tüm dokümanlarınızı sisteme ekleyin ve dilediğiniz yerden ulaşın. Dosyalarınıza yönelik taslaklarınızı sisteme ekleyin ve tekrar tekrar doküman hazırlamak için vakit kaybetmeyin. KolayOfis’de tanımlı olan 150 üzerinde ki hazır taslak dokümandan faydalanın. Dosya kapağı ve benzeri sık kullanılan dokümanları, antetli olarak sistem üzerinden rahatlıkla alın.

Ön Muhasebe Yönetimi

Avans, masraf, tahsilat, reddiyat, vekalet ücreti işlemleri ve diğer işlemler ile hukuk büronuzda ki ön muhasebe işlemlerini KolayOfis ile çözümleyin. Müvekkil veya dosya bazlı rapor alın (Ne kadar avans gönderildi veya alındı; sonucunda da ne kadarlık masraf yapıldı ve benzeri sonuçları elde edin).

Genç Avukatlar Meclisi Kampanyası Şartları

  • Genç Avukatlar Meclisi Kampanyası” kampanyasından faydalanabilmek için, kampanyaya katılım gösterecek olan kişilerden aşağıda yer alan belgelerden herhangi bir tanesini MicroDestek yetkililerine teslim etmesi gerekmektedir.
    • Genç Avukatlar Meclisi ‘ne ait üyelik kartı ve benzeri kartların fotokopisi,
  • Genç Avukatlar Meclisi Kampanyası” kampanyası 25.06.2018 ile 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Genç Avukatlar Meclisi Kampanyası” kampanyası kapsamında sadece bir kez lisans sahibi olunabilir. Aynı kişi birden fazla lisans satın alsa dahi indirim hakkını kaybetmiş olur.
  • Genç Avukatlar Meclisi Kampanyası” sadece KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation ürünü için geçerlidir. Diğer ürünlerde herhangi bir indirim uygulanmamaktadır.
  • Genç Avukatlar Meclisi Kampanyası” kampanyası diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanya şartları dışında ki satın alım, kurulum ve eğitime yönelik sözleşme, bilgilendirme ve ek şartlar ayrıca bilgilendirilecektir.


© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.