KolayOfis Paket Yükseltme Kampanyası

KolayOfis Paket Yükseltme Kampanyası

KolayOfis Paketinizi Yükseltmeye Hazır Mısınız ?

KolayOfis Paket Yükseltme Kampanyası Fırsatını Kaçırmayın !

Kullanmış olduğunuz KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi paketiniz size yeterli gelmiyor mu ?

Premium paket avantajlarından yararlanmak mı istiyorsunuz ?

KolayOfis Paket Yükseltme Kampanyası ile kullanıcı farkı gözetmeksizin mevcut KolayOfis paketinizi yükseltebilirsiniz.

Standart ve Gold Paket içerisinde yer almayan Premium Paket özelliklerine kısa bir bakış atalım ;

e – Müvekkil Uygulaması ; Müvekillerinizin dosyalarını , web sitenize eklenecek bir arayüz ile internet üzerinden takip edebilmelerini sağlar.

Personel Prim İşlemleri ; Komisyon usulü çalışanlarınızın alacaklarını rahatlıkla hesaplayabileceğiniz hesaplama menüsü.

KolayFax ; KolayFax entegrasyonu ile gelen fakslarınız belirlediğiniz kişilerin mail adreslerini otomatik olarak gönderilir. Ayrıca gelen fakslarınızın yönetimini de KolayOfis içerisinden yapabilmektesiniz.

Kayıt Defteri ( Loglama ) ; Yapılan her türlü işlemin , hem dosya bazlı olarak hem de genel olarak kayıtlarının tutulması. Buişlem sayesinde hangi kullanıcının hangi işlemi yaptığını rahatlıkla tespit edebileceksiniz.

Esnek Raporları Kayıt Edebilme ; Esnek rapor içerisinde oluşturduğunuz raporları kayıt edebilir ve tekrar tekrar raporları hazırlamak zorunda kalmazsınız.

Teminat ve İpotek Takip İşlemleri ; Banka teminatlarını , diğer teminatları ve ipotek teminatları KolayOfis üzerinden takip edebilirsiniz.

ve Standart Paket içerisinde yer almayan arama modülü , sözleşme işlemleri , hızlı erişim menüsü , dilekçe editörü , avans masraf onay işlemleri gibi daha bir çok işlemden faydalanabilirsiniz.

Premium Paket içerisinde yer alan bir çok ekstra özellik ile ofisinizin verimliliğini ve iş akış hızını arttırabilirsiniz. Ayrıca kayıt defteri ve personel komisyon işlemleri gibi menüler sayesinde her işlemi anlık olarak takip edebilir ve daha etkin bir yönetim anlayışına sahip olabilirsiniz.

KolayOfis Paket Yükseltme Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama ; KolayOfis Paket Yükseltme Kampanyası 21.05.2014 – 15.06.2014 tarihleri arasında geçerlidir. Paket yükseltme işleminiz sonrasında hiç bir veri ve zaman kaybı yaşamadan bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz. KolayOfis Paket Yükseltme Kampanyası dahilinde Premium Paket’e geçiş yapabilmeniz için satın alma tarihinizin en son 30.04.2014 tarihi olmalıdır. Yapılacak olan paket yükseltme işleminde hiç bir ek kullanıcı gözetmeksizin tek fiyat üzerinden yükseltme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile Farkı Keşfedin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir