KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi - Süreç Yönetimi

Süreç Yönetimi

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ile Artık Hukuk Büro ve Departmanlarınızda Süreç Yönetimi Sorun Olmaktan Çıkıyor.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi kullanıcıları için özel olarak hizmete sunulan dava ve iş süreçleri sayesinde verimliliğinizi ve iş akışlarınızda ki performansınızı en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Dava ve iş süreçleriniz için kullanacağınız formlar ve iş akışları sizler için özel olarak tasarlanmaktadır. Ofisinizde veya departmanınızda tanımlı olan iş süreçlerinizi rahatlıklı KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne aktarabilir ve yapılacak olan her işin belirli bir düzen ve döngü içerisinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Dava ve iş süreçleri ile hangi kişi veya grubun hangi işlemi yapabileceğini rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Eğer daha öncesinde büro veya departmanınız da herhangi bir dava ve iş süreç akışı bulunmuyor ise MicroDestek analistlerinden destek alabilir ve süreçlerinizi en ideal şekilde oluşturabilirsiniz.

Dava ve iş süreçleri ile belirli görev atamaları da yapabilmeniz mümkün. Örneğin ; dosya açılışlarını sadece belirli kişilere tanımlayabilir ve dosya açılış izinlerini ve kontrollerini de belirli kişilere atayabilirsiniz. Böylece açılacak olan dosya üzerinde ki hata asgari seviyeye indirilmiş olunur.

Süreç yönetimi menüsü üzerinde yapılmış olunan her işlem ile ilgili raporları da tasarlayıp alabilmeniz mümkün. Hangi kullanıcı hangi işlemi yaptı ve neden onayladı , neden reddetti gibi işlemleri hızlı bir şekilde kontrol edebilir ve raporlarının çıktısını alabilirsiniz.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi Süreç Yönetimi ile Verimliliğini ve Performansınızı En Üst Seviyeye Çıkartın !

Kullanıcı sayısı bir hayli fazla olan hukuk büro ve departmanlarında yapılacak olan işlemlerin belirli bir düzen ve altyapı içerisinde devam ettirilebilinmesi için süreç yönetiminin önemi bir hayli fazladır. Oluşturulacak olan yetkilendirme ve onaylama mekanizmaları ile hem personelden maksimum iş gücü anlamında verimlilik sağlanabilir hem de yapılan işlemler kontrol altında tutularak en etkili şekilde yönetim sağlanır ve hata oranı minimum seviyeye indirilir.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi Süreç Yönetimi hakkında detaylı bilgi almak için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama : Süreç Yönetimi sadece KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi kullanıcılarının faydalanabileceği bir hizmettir. Oluşturulacak olan süreç ve formlar opsiyonel hizmet kapsamında olup , KolayOfis Kurumsal satış fiyatının dışında fiyatlandırılmaktadır. 
 

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile Farkı Keşfedin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir