KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Ekim 2014 Güncellemeleri

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi her ay kendini yenilemeye ve geliştirmeye, olanca hızıyla devam ediyor. Daha kolay ve hızlı kullanım, daha fazla içerik, daha az hata yapmanızı sağlayan yönlendirmeler ve sizlerin işlemlerinizi çok daha rahat yapmanızı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zaman kaybetmeden, ekim ayı içerisinde yapılan güncellemeleri, bu güncellemelerin ne şekilde kullanabileceğinizi ve hangi paketlerde aktif hale getirildiklerini inceleyelim.

Doküman Bilgilendirme

Doküman Bilgilendirme

Doküman Bilgilendirme

Sizler için önemli olan doküman türlerinin sisteme eklendiğinde sizlere otomatik bilgilendirme e-postası gelmesini artık sağlayabilirsiniz. Örneğin, sizler için bilir kişi raporu dokümanı çok önemli olabilir ve bu doküman türüne ilişkin dokümanların sisteme eklendiğinde bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bilir kişi raporu dokümanı eklendiğinde, eklenmiş olan doküman detaylı açıklamalar ve bir örneği ile sizin belirlemiş olduğunuz kişilerin e-posta adresine bilgi olarak gidebilir. Bu işlemi aktif hale getirebilmek için Güvenlik ana menüsü altında yer alan Kurum Ayarları alt menüsüne öncelikli olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Menüye giriş yaptıktan sonra “Belirli Döküman Türleri Sisteme Eklendiğinde Seçilen Sorumlularına email gitsin mi ?” seçeneğini aktif hale getirerek bilgilendirme e-postalarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Aynı menü üzerinde hangi doküman türü eklendiğinde hangi kullanıcıya mail gitmesini detaylı olarak şekillendirebilirsiniz.

Hangi Paketlerde Doküman Bilgilendirme Özelliği Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis Standart, KolayOfis Gold, KolayOfis Premium ve KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Toplu Güncel Bakiye Sorgulama ve Raporlama

Toplu Güncel Bakiye Sorgulama ve Raporlama

Toplu Güncel Bakiye Sorgulama ve Raporlama

Her icra dosyası için ayrı ayrı güncel bakiye hesaplatıp, genel bir rapor almak için artık zaman kaybetmeye son veriyoruz. Toplu güncel bakiye sorgulama ve raporlama ile icra dosyalarınızın güncel bakiyelerini hızlı bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Saatler harcadığınız raporlama işlemini artık 10 dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Toplu güncel bakiye ve raporlama işlemini kullanmakta bir o kadar kolay. Hızlı Erişim ana menüsü altında yer alan Tüm İşlemler menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir. Rapor içerisinde görüntülemek istediğiniz dosyaları, menü içerisinde yer alan bir çok kriteri kullanarak seçebilirsiniz. Seçim işlemi sonrasında sorgula butonuna butonuna tıklanır. Açılan Özel İcra Raporu seçeneği seçilir ve printer ikonu tıklanır. İşte raporunuz hazır. Seçmiş olduğunuz tüm dosyaların güncel bakiyelerini ve bununla birlikte yapılmış olan tahsilat, masraf, feragat, karşı vekalet, icra dosya bilgileri gibi detayları da rapor içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

Hangi Paketlerde Toplu Güncel Bakiye Sorgulama ve Raporlama Özelliği Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis Premium ve KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Süreç Hatırlatma

Süreç Hatırlatma

Süreç Hatırlatma

Süreç yönetimi sistemini kullanan kullanıcılar için yeni bir özellik daha. Yoğun iş temponuz ve benzeri durumlar yüzünden süreçlerinizi onaylamayı ve reddetmeyi atlamış olabilirsiniz. Sizin tarafınızdan onay bekleyen süreçlerinizi eğer bir hafta içerisinde güncellenmezse, otomatik olarak hatırlatma maili sizlere yönlendirilecektir. Böylece bekleyen işlerinizi çok daha rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Hangi Paketlerde Süreç Hatırlatma Özelliği Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Esnek Dosya Güncelleme

Esnek Dosya Güncelleme

Esnek Dosya Güncelleme

Uzun yıllardır dosyalarınızı excel dosyası olarak takip etmiş olabilirsiniz. Excel dosyası üzerinde çalışmak sizler için bir alışkanlık haline dönüşmüş olabilir. Bu alışkanlığınız artık KolayOfis üzerinde de devam ettirebilirsiniz. Esnek dosya güncelleme menüsü ile artık tıpkı bir excel dosyası üzerinde çalışır gibi çalışabilirsiniz. Dosyalarınız üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri tek bir ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu ekran üzerinden raporlama işlemlerini de yapmanız mümkün. Esnek dosya güncelleme alanını kullanmak için Hızlı Erişim ana menüsü altında yer alan esnek dosya Güncelleme alt menüsünü seçmeniz yeterli olacaktır. Açılan ekran üzerinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NOT : Esnek dosya güncelleme menüsü kullanma yetkileri tüm kullanıcılar için pasif olarak gelmektedir. Menüyü kullanabilmeniz için kullanıcılarınıza öncelikli olarak yetki tanımlaması yapmanız gerekmektedir. 

Hangi Paketlerde Esnek Dosya Güncelleme Özelliği Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis Premium ve KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Çöp Kutusu Güncellemeleri

Çöp Kutusu Güncellemeleri

Çöp Kutusu Güncellemeleri

Bildiğiniz gibi çöp kutusu ekranında daha önce sadece silinmiş olan dosyaları görüntüleyebiliyor ve hatalı olarak silinen dosyaları tekrar sisteme yükleyebiliyordunuz. Çöp kutusu ekranında artık silinmiş olan dokümanlarınızı ve muhasebe kayıtlarınızı (avans, masraf, tahsilat, reddiyat, vekalet ücreti işlemleri) da görüntüleyebilmektesiniz. Hangi kullanıcının hangi işlemi ne zaman sildiğini görüntüleyebilir ve hatalı olarak silme işlemi gerçekleştirilen işlemleri düzeltebilirsiniz. Unutmadan ! Sadece yapılan güncelleme sonrasında ki silinmiş olan işlemleriniz değil, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi’ni kullandığınız günden bu yana silinmiş olan dokümanlarınızı ve muhasebe kayıtlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Hangi Paketlerde Çöp Kutusu Güncellemeleri Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis Standart, KolayOfis Gold, KolayOfis Premium ve KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi sizler için gelişmeye devam ediyor. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Ekim 2014 Güncellemeleri bilgileri bu şekilde yer aldı.

Güncelleme ve destek hizmetimiz ile ilgili yorum, görüş ve önerilerinize önem veriyoruz. Dilerseniz yazının sonunda bulunan yorum ekranını kullanabilir, dilerseniz de aşağıda yer alan yönlendirme üzerinden anketimizi cevaplayarak, sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz.

 

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfetmeye Devam Edin !

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir