Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne özellikler arasına bir yenisi daha eklendi. Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi. Özellikle çok sayıda sözleşmesi bulunan kurumlar için özel olarak tasarlanmış olan Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi ile sözleşme ve kontratlarınızı çok daha kolay şekilde takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi ile Sisteme Neler Eklendi ?

Sözleşmelerinizi sisteme, çok daha detaylı olarak ekleyebileceğiniz özel bir alan oluşturuldu. Bu alan sayesinde sözleşmenize ait olarak özel tanımlayabileceğiniz ana türden, uyarı tarihlerine; sorumlularından, kontrol listelerine kadar bir çok detay yer almaktadır. Ayrıntılı şekilde sisteme tanımlayabileceğiniz sözleşmelerin takibi ve hangi süreçte olduğunu çok daha kolay tespit edebileceksiniz. Buna bağlı olarak genel anlamda raporlarda almanız mümkün olacaktır. Örneğin, önümüzde ki ay sona erecek olan sözleşmelerinizi hızlı bir şekilde raporlayabilirsiniz. Benzer şekilde süreli veya süresiz sözleşmelerinizi, bedeli 10.000,00 TL ve üzeri olan sözleşmeleride raporlamanız mümkündür. Raporlamalar sadece bunlarla da sınırlı değil. Sözleşme ekleme talebi altında eklediğiniz her türlü kritere göre raporlamalar yapmanız mümkündür. Yapacağınız raporlamalarda yine dilediğiniz gibi gruplamalar ve filtrelemeler de yapabilirsiniz. Son derece özgün raporlama yapısı sayesinde, rapor detaylarında sınır sizsiniz. Sisteme eklenmiş olan sözleşmeler ile ilgili süreç ve takip aşamasında her türlü işlemi yapmanız mümkün olabilmektedir. Örneğin bitiş tarihi hatalı olarak girilmiş olan sözleşmenin sona eriş tarihini değiştirebilirsiniz. Ana bilgiler üzerinde yapabileceğiniz değişimlerin yanı sıra ek güncellemeler, yeni doküman ekleme, onaylama ve barkod çıktısı alma gibi işlemleri de gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

sözleşme yönetimi yazılımı

sözleşme yönetimi yazılımı

Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi ‘ne doküman eklemek ve eklenmiş olan dokümanları da yönetmek bir o kadar kolay. Sözleşmenin durumuna göre dilerseniz hazır bir sözleşmeyi sisteme ekleyebilir ( 3 farklı formatta sözleşmelerinizi sisteme ekleyebilirsiniz) veya sözleşme editörü üzerinden yeni sözleşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Sözleşmelerinizi eklemek bununla da sınırlı değil. Sözleşme editörü üzerinde şablon sözleşmelerinizi oluşturabilir ve yapacağınız küçük değişimler ile hızlı bir şekilde yeni sözleşmenizi oluşturabilirsiniz. Sözleşmeye ilişkin dokümanların yönetimi anlamında bir çok farklı varyasyondan yararlanabilirsiniz. Örneğin, tedarikçi tarafından sizlere yönlendirilmiş olan sözleşmeyi sisteme ekleyebilir ve ilgili kişilerin sözleşme üzerine işlem ve kontrol yapmasını sağlayabilirsiniz.

Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi ‘ne özel olarak bir çok yetki alanı da düzenlendi. Çalışanlarınızın yetki ve görevlerine göre sistemi kullanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin yönetici pozisyonunda ki çalışanınıza, sisteme eklenmiş olan sözleşmelerin raporlanmasını ve silinmesi yetkilerini verebilirsiniz. Benzer şekilde normal bir personelinize sadece doküman ekleme tanımlaması yapabilirsiniz.

sözleşme yönetimi programı

sözleşme yönetimi programı

Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi ‘ne ilişkin kullanım kılavuzları sisteme eklenmiştir. Sözleşme İşlemleri ana menüsü altında yer alan Menü Yardımı alt menüsü üzerinden kullanım kılavuzlarını inceleyebilir, dilerseniz bilgisayarınıza indirerek detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Kullanım kılavuzlarının yanı sıra, Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi’ne ilişkin kullanım desteği ile ilgili Müşteri Hizmetlerimizden uzaktan destek alabilirsiniz. Yerinde destek ve eğitim ile ilgili yine Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Önemli Açıklama : Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi sadece KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi kullanıcılarının kullanımına açılmıştır. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation ve diğer sürümler içerisinde Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi yer almamaktadır. Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi ‘ni kullanabilmek için KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne geçiş sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifleri için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz. 

Sözleşme - Kontrat Yönetim Sistemi İçin İletişime Geçiniz

Sözleşme – Kontrat Yönetim Sistemi İçin İletişime Geçiniz

 

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemleri ile Farkı Keşfetmeye Devam Edin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir