KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aylık Güncelleme Bilgileri

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aylık Güncelleme Bilgileri

Nisan Ayı ( 01.04.2014 – 30.04.2014 )

Hızlı Erişim – Tüm İşlemler veya Arama Modülü ile dosya içeriğine ulaştıktan sonra Dosya Bilgileri ve Doküman İşlemleri bölümünde ıslah , provizyon,ayrılan karşılık , banka teminat mektubu, ipotek , toplam teminatlar , dosya işlem logları alanlarının girişini yapılabileceği alanlar eklendi.

İş Planları menüsü içerisine , dava açılış formu eklendi. Dava açılış formu ile açılacak olan yeni dava dosyasınındetay bilgilerinin girişi yapılabilinecektir.

Kulllanıcıları , departmanlara göre veya anlaşmalı olunan farklı hukuk bürolarına göre gruplandırabilieceğinizKullanıcı Grup İşlemleri seçeneği aktif hale getirildi.Bu özellik ile kullanıcıları kendi özelliklerine göre gruplayabilir veyetkilendirmeleri bu gruplar doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

Esnek rapor bölümünde hazırlamış olduğunuz rapor şablonlarını , belirleyeceğiniz isim veya numaralarla KolayOfis ‘e kaydedebilirisniz. Böylelikle tekrar tekrar rapor şablonu hazırlamak durumunda kalmayacaksınız.

Müvekkil Rapor Mail menüsünde , göndereceğiniz mail taslağınızı oluşturabilirsiniz. İster her mail için standart bir mailtaslağı oluşturabilirsiniz. İsterseniz de her mail göndermeden önce düzenlemelerinizi yapabilirsiniz. Tek bir şablon oluşturmak isteniyor ise Güvenlik menüsü altında yer alan Kurum Ayarları menüsünden Müvekkil rapor taslağını değiştirebilirsiniz. Maili göndermeden önce son bir değişiklik yapmak istersenizde , Müvekkil Rapor Mail menüsü içerisinde yer alan Posta Metnini Düzenle seçeneği ile mail içeriğinizi değiştirebilirsiniz.

Dosya ana kapak bilgilirinizi oluştururken dosya numaralarınızı , KolayOfis tarafından otomatik olarak atanmasını sağlayabilirsiniz. Güvenlik menüsü altında yer alan Kurum Ayarları menüsünden Dosya Numarasını Sistem Otomaik Olarak Atasın Mı seçeneğini seçerek aktif edebilirsiniz.

Önemli Açıklama

Yapılan güncellemeler hakkında yayınlamış olduğumuz güncelleme bilgilendirmeleri KolayOfis Standart , KolayOfis Gold , KolayOfis Premium ve KolayOfis Kurumsal ayrımları yapılmaksızın yayınlanmaktadır.Güncellemelerin büyük bir bölümü hiç bir paket ayrımı gözetmeksizin yapılmaktadır. Ancak bazı güncellemeler paket farklılıkları göz önünde bulundurularak yapılır. Bu noktada yapılan güncellemeler , kullanmış olduğunuz paket içerisinde mevcut olmayabilir.Yapılan güncellemelere ilişkin paket ayrımlarını Nt MicroDestek belirlemektedir. KolayOfis paket farklılıklarına ilişkin detaylı incelemeyi www.microdestek.com.tr adresinden yapabilirisiniz. Ayrıca soru , görüş ve önerilerinizi bize Müşteri Hizmetlerimiz veya web sitemiz üzerinden yönlendirebilirisiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile Farkı Keşfedin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir