KolayOfis Dosya Aktarım Hizmeti

Eski Programınızdan KolayOfis ‘e Geçerken Eski Dosyalarınızın Aktarımı Size Çok Büyük Bir Zaman Kaybı mı Oluşturuyor ? KolayOfis Dosya Aktarım Hizmeti ile Sorun Değil !

KolayOfis Dosya Aktarım Hizmeti ile artık dosyalarınızı manual olarak KolayOfis ‘te tekrar açmanıza gerek kalmayacak. Mevcut olan icra ve dava dosyalarınızı eski programınızdan export edin. MicroDestek ekibi tarafından sizlere gönderilen yönergeler ile export ettiğiniz dosyaları düzenleyin ve bize gönderin. Çok kısa süre içerisinde tüm dosyalarınız KolayOfis ‘e eklenmiş olacak.

KolayOfis Dosya Aktarım Hizmeti sonrasında KolayOfis ‘e dosyalarınızın aşağı da yer alan bilgilerinin aktarımı sağlanacaktır ;

* Öncelikli olarak icra ve dava dosyalarının ayrı olarak aktarılacağı bilgisini vermek isteriz.
* İcra dosyalarında borçlu , alacaklı ve alacak bilgileri var ise ilam bilgileri talep edilen hak ve izlenecek yol bilgileri aktarım sonucunda KolayOfis’e eklenecektir.
* Dava dosyalarınızda müvekkil , karşı taraf , davadaki tarafımız, dava ana türü ,en son girilen duruşma tarihi – yeri – mahkemesi , dava değeri , yurt içi yurt dışı dava türü , lehte ve alehte durumu , dava raporu , mahkeme – daire – esas bilgisi aktarım sonucunda KolayOfis’e eklenecektir.
* Dosyalarınıza ait varsa doküman , duruşma kaydı , arakarar kaydı , muhasebe işlemleri (avans , masraf , vekalet ücretleri , tahsilat , reddiyat , maaş ödeme) , icra dairesi ve dosya numarası bilgilerinin aktarıma dahil olmadığını da hatırlatırız.

Çok kısa bir süre içerisinde tüm dosyalarınız KolayOfis ‘e aktarılacaktır. Bu sayede geçiş sürecinde azami faydaya ulaşacak ve çok büyük bir iş yükünden kurtulmuş olacaksınız.

Açıklama : KolayOfis Dosya Aktarım Hizmeti , opsiyonel bir hizmettir. KolayOfis Dosya Aktarım Hizmeti hiç bir paket içerisinde bulunan bir uygulama değildir. Kullanıcıların talebi doğrultusunda , satın alınan KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi paketi dışında ekstra bir fiyata tabi tutulur. KolayOfis Dosya Aktarım Hizmeti adet dosya üzerinden ücretlendirilen bir hizmettir. KolayOfis Dosya Aktarım hizmetinden faydalanmak , fiyat teklifi almak veya detaylı olarak bilgilendirme almak için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Ayrıntılı bilgi ve  uyulması gereken yönergeler ile ilgili olarak Müşteri Hizmetleri ‘miz ile iletişime geçebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfedin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir