Performans Yönetim Sistemi

Performans Yönetim Sistemi

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi

Performans Yönetim Sistemi ile Tanışın !

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne bir yenilik daha eklendi. Avukat Performans Raporu. Avukat Performans Raporu sayesinde etkin bir Personel Yönetim Sistemi ‘ne sahip olabilirsiniz. Performans Yönetim Sistemi iş kalitenizi kesinlikle arttıracaktır.

Avukat Performans Raporu ‘nu farklı şekillerde ve farklı kriterler uygulayarak kullanabilirsiniz. Örneğin , kullanıcı gruplarına göre raporunuzu hazırlayabileceğiniz gibi sadece belirli kişilere göre de raporunuzu düzenleyebilirsiniz. Daha önceden tanımlamış olduğunuz bir hukuk bürosu grubu veya bir departman grubunun performansını rahatlıkla ölçebilirsiniz. Ayrıca belirli tarih aralıkları kullanarak , dönemsel olarak da performans raporunuzu hazırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken performans raporunu almak istediğiniz çalışanı veya hukuk bürosunu seçmek. İşte bu kadar kolay.

Performans Yönetim Sistemi için ihtiyaç duyacağınız her işlemi adım adım KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yapılacak olan işlerin planlanması ve takibi , performans kontrollerinin yapılması ve son olarak avukat performans raporunu sistem içerisinden rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Ofis içi çalışanlarınızın veya size bağlı olarak çalışan hukuk bürolarının performanslarını en hızlı ve rahat şekilde analiz edebilirsiniz. Hangi hukuk bürosunda kaç adet dosya mevcut , toplam dosya değerleri , kaç liralık ödemeden kurtulundu gibi ana sütunların yanı sıra rapor içerisinde bir de not sistemi yer almaktadır. Avukat performans raporu içerisinde yer alan içeriklere göre hazırlanan not sistemi sayesinde en başarılı ve en başarısız hukuk büro ve çalışanlarınızı tespit edebilirsiniz.  Bu sayede hem çalışanlarınızın hem de size bağlı olarak çalışan hukuk bürolarının performanslarını arttırabilirsiniz. Yapacağınız analiz ve sonuçlar doğrultusunda çeşitli ödüllendirmeler veya size bağlı olarak çalışan hukuk bürolarının dosyalarını arttırmalar yapabilirsiniz. Bu sayede hem daha başarılı oranınızı hem de iş kalitenizi bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi

Performans Yönetim Sistemi ile

 Şirket İçi Başarı ve Kalite Oranınızı En Üst Seviyeye Çıkartın !

Performans Yönetim Sistemi ve KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfedin.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir