KolayOfis Kayıt Defteri - Loglama

KolayOfis Kayıt Defteri

KolayOfis Kayıt Defteri ( Loglama ) ile Tüm Kullanıcılarınızın Yapmış Olduğu Her İşlemi Anlık Olarak Takip Edebilir ve Raporlayabilirsiniz !

KolayOfis ‘ten yepyeni bir hizmet daha ! KolayOfis Kayıt Defteri ( Loglama ). KolayOfis Kayıt Defteri ile tüm kullanıcılarınız yapmış olduğu her işlemi anlık olarak kontrol edebilir ve raporlarını oluşturabilirsiniz. Bu sayede hangi kullanıcı hangi işlemi gerçekleştirdi , kim hangi dosya ve işlem için ne kadar süre harcadı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

KolayOfis Kayıt Tutma işlemi ile aşağıda yer alan konu başlıklarını takip edebilirsiniz ;

İşlemi Hangi Kullanıcınız Yaptı ?

Yapılan İşlem Hangi Tarihte ve Hangi Saatte Yapıldı ?

İşlemi Yapılan Dosyanın Sistem Numarası Nedir ?

Dosya İçin Yapılan İşlem Nedir ?

Yapılan İşlemin Açıklaması Nedir ?

Yapılan İşlem Hangi Menü Üzerinden Gerçekleştirildi ?

Yukarı yer alan konu başlıklarını göre kullanıcılarınızı gruplayarak da takip edebilirsiniz. Örneğin , icra takibi grubuna dahil olan kullanıcıların yapmış olduğu işlemleri gruplayarak analiz edebilirsiniz. Böylece her işlem için ortalama ne kadar süre harcanmakta ve yapılan işlemler için kaç kullanıcı vakit harcıyor tespit edebilirsiniz. Yapacağınız analiz ve sonuçlar doğrultusunda , yapılan işler için harcanan sürelerin ortalamasını alabilir ve iş süreçlerinizi optimize edebilirsiniz. Ayrıca personel iş dağılımı konusunda da çok daha efektif kararlar alabilirsiniz. Yapmış olduğunuz analizler sonrasında desteğe ihtiyaç duyulan kullanıcı gruplarını yeni kişileri ekleyebilir ve yapılan işlemlerin çok daha efektif şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

KolayOfis Kayıt Tutma Özelliğini Nasıl Kullanabilirsiniz ?

KolayOfis Kayıt Tutma işlemini Güvenlik menüsü altında yer alan Sisteme Giriş Saatleri alt menüsüne girerek kullanıma başlayabilirsiniz. Sayfa içerisinde dinamik raporlama seçeneği ile gruplamalar da yaparak yapılan işlemleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca filtreleme özelliği ile sadece belirli işlem veya kullanıcıları da takip edebilirsiniz. Birden fazla dosya sorumlusu bulunan dosyalarında hangi kullanıcının hangi işlemi yaptığını rahatlıkla tespit edebilirsiniz.

KolayOfis Kayıt Tutma işlemi hakkında detaylı bilgi almak ve kullanıma dair bilgilendirmeler için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama : KolayOfis Kayıt Tutma ( Loglama ) işlemi sadece Premium ve KolayOfis Kurumsal paketlerinde geçerlidir. Gold Paket ve Standart paket kullanıcıları KolayOfis Kayıt Tutma işleminden faydalanamazlar. 
 

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfedin.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir