Siz Neredeyseniz KolayOfis Orada

Siz Neredeyseniz KolayOfis Orada

Ofiste olmak, bilgisayarın başında durmak, bilgi almak için artık yer ve zamana bağımlı değiliz…

Bilişim ve teknolojinin çalışanlara sağladığı yeni imkanlardan birisi de tabletler. Önce dizüstü bilgisayarlar çıkmıştı ve bu insanlık için inanılmazdı. Zaman ilerledikçe dizüstü bilgisayarların ağırlığından şikayet eden insanlar için teknoloji biraz daha ilerledi ve netbooklar çıktı. Tüm markaların kendilerine özel ürettiği netbooklar tasarımlarıylada dikkat çekici oldu.Netbookların tasarımları ve renkli dizaynları da yetmedi. Ultrabook sistemi ile artık 800 gr. ağırlığında bilgisayarlar bizle oldu. Ancak en son noktayı teknolojide tabletler koydu. Tabletler ile yeni bir dönem açıldı.

Profesyonel iş yaşamında bulunan herkesin akıllı cep telefonları artık zorunlu haldeyken yanına bir de tabletler eklendi. Aslına bakarsanız size her konuda hızlı ve dokunmatik olarak hizmet veren tabletler sayesinde kişiler rahatlamaya başladı. Toplantılara telefon ve tablet ile girmeye başlandı.

Hukuk büroları, avukatlarda hızlıca bu yeni trendi yakaladılar. Önce netbooklar sonra ultrabooklar ve en sonunda avukatları adliyelerde tabletlerle görmeye başladık. Aslına bakarsanız bir avukatın tüm işinin dosyalar ve belgeler arasında olduğunu düşünürsek avukatlar için hem bir kolaylık hem de bir şıklık kattı. Büyük ve kalın dosyaların ağırlığını yerini şık ve zarif tabletlere bıraktı.

Evden, Cepten, Tabletten ; KolayOfis'i Rahatlıkla Kullanabilirsiniz

Evden, Cepten, Tabletten ; KolayOfis’i Rahatlıkla Kullanabilirsiniz

Hukuk bürolarında tablet kullanımı yaygınlaştıkça büroların sistemlerinide yine bu teknolojiye uygun hale getirme çabaları arttı. Yani hukuk bürolarında dosyaların elektronik ortama taşınması.İşte bu noktada hukuk bürolarındada tabletlerde çalışmaya uyunlu web tabanlı program arayışları ortaya çıktı. Bu sayede hukuk bürolarının avukatları yer ve zamandan bağımsız, istedikleri yerden internet ve tabletleri ile tüm işlemlerini gerçekleştirmeye başladı.

Avukatların zaman ve mekandan bağımsız çalışmalarını sağlayan en güvenli ve yenillenen arayüzü ofis dışı kullanımda rahatlık sağlayan web tabanlı ilk hukuk otomasyon sistemi KolayOfis avukatların yeni yardımcısı

Adliyelerde, müvekkil toplantılarında diledikleri tüm bilgiye tek tuşla KolayOfis ile ulaşan avukatlar hem zaman kazanıyor, hem de prestijlerine presti katmaya devam ediyor.Ajandalarını, iş planlarını, duruşma takvimlerini bu sisteme entegre eden avukatlar hem bürolarında toplu, tek bir sistem kullanarak kişilerde çok sisteme bağlılık sağlıyor. Günümüzde bireylerden ,otomasyona geçen tüm iş kolları gibi avukatlarda tüm sistemlerini KolayOfis hukuk otomasyonu sayesinde bu geçişi sağlıyor.

Ofis dışı kullanımda sıkça tercih edilen tabletlerden yenilenen arayüzü sayesinde kolay bir kullanım sağlayan KolayOfis kullanıcılarına dökümantasyon konusundada oldukça kullanıcı dostu bir arayüz sağlamaktadır.

Avukatlar KolayOfis ile Ofis Dışında Neler Yapıyor ?

Avukatlar KolayOfis ile Ofis Dışında Neler Yapıyor

Avukatlar KolayOfis ile Ofis Dışında Neler Yapıyor

KolayOfis ofis dışında tabletten sistemi kullanana kullanıcılara hiçbir kısıtlama yapmıyor. Aynı anda online olarak tüm işlemleri kullanabiliyor yaptığı değişikliklerin işlenmesini sağlıyor veya ofisteki diğer bir kullanıcının yapmış olduğu değişiklikleri anında görüntülüyor.

  • Dosya Ekleyebilir
  • Dosya Güncelleyebilir
  • Doküman Ekleyebilir
  • Doküman Görüntüleyebilirsiniz
  • Raporlarınızı Anında Çekebilirsiniz
  • Muhasebesel Hesaplarınızı Görüntüleyebilir
  • Takviminizi Görüp
  • Takviminize İş Ekleyebilirsiniz
  • İcra Takibi Açabilir
  • Kapak Hesabı Alabilirsiniz

Tüm bunların dışında  KolayOfis ‘te tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu işlemleri yaparken data eşleştirmek yok, ofis dışı kullanım için ek ücret ödemek yok… Ofis dışında işlem kısıtlaması yok.

 Siz Neredeyseniz KolayOfis Orada.

Siz Neredeyseniz KolayOfis Orada.

Tabletinizle veya akıllı telefonunuzla istediğiniz yerden, ofisinizi yönetmek, dosyalarınız hakkında bilgi sahibi olmak, takviminizi kontrol etmek için KolayOfis’ten başka hiç bir şeye ihtiyacınız yok.

 KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile Farkı Keşfetmeye Devam Edin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir