Paypal Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır

Web sitemiz içerisinde online alış verişin aktif hale getirilmesinin ardından, kullanıcılarımız tarafından ödeme konusunda, özellikle Paypal Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır sorusunun cevaplarını sizler ile paylaşmanın zamanın geldiğini düşünmekteyiz. Paypal Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır sorusunun yanıtına geçmeden önce kısaca PayPal hakkında bilgi vermenin daha doğru olacağı düşüncesindeyiz.

PayPal ile Ödeme Yapmanın Avantajları Nelerdir ?

PayPal yapmış olduğu başarılı çalışmalar sayesinde, online ödemelerde en çok kullanılan ve en güvenilir ödeme araçlarından biri olmuştur. PayPal ile elektronik alışverişlerinizi hem daha hızlı hem de daha güvenilir şekilde tamamlayabilirsiniz. MicroDestek olarak dünyanın en güvenilir ödeme araçlarından biri olan PayPal’ı tercih ederek, siz değerli müşterilerimizin hem daha sorunsuz hem de daha güvenli şekilde alış veriş yapmanızı hedefledik.

Paypal Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır

PayPal ile ödeme işlemlerinizi tamamlayabilmek için sizler için hazırlamış olduğumuz adımları uygulayarak sorunsuz şekilde elektronik alış verişinizi tamamlayabilirsiniz.

1. Öncelikli olarak satın almayı düşündüğünüz MicroDestek ürününü seçmek ile başlayalım. www.microdestek.com/satin-al sayfası üzerinden satın almayı düşündüğünüz MicroDestek yazılımını seçin.

MicroDestek Satın Al Sayfası

MicroDestek Satın Al Sayfası

2. Açılan sayfa üzerinden ( satın almayı planladığınız ürüne göre değişim gösterebilir ) satın almayı planladığınız ürünle ilgili gerekli olan seçimleri yapın. Seçimler ürünlere göre farklılık gösterebileceği gibi paket farklılıkları, üyelik süresi ve kullanıcı sayısı seçimlik alanlar arasında yer almaktadır.
3. Ürün seçim işleminizin tamamlanmasının ardından aynı sayfa üzerinde bulunana sepete ekle butonuna tıklayın. Butona tıklar tıklamaz, otomatik olarak sepeti onaylama sayfasına yönlendirileceksiniz.
4. Sepeti onayla sayfasında eğer bir eksik veya hatalı bir seçim yapmadıysanız ödeme işlemi butonuna tıklayarak, bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.
5. Ödeme işlemi butonunu tıkladığınızda karşınıza fatura ve kullanıcı bilgilerinizin girişini yapmanız gereken sayfa açılacaktır. Form ekranında yıldızlı alanların doldurulması gerektiğini hatırlatmak isteriz.
6. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra sayfanın en alt kısmında yer alan ödeme seçenekleri alanını gelebiliriz. Banka havalesi ve PayPal ödeme seçeneklerinden PayPal seçtikten sonra, sayfanın en sonunda yer alan Şartlar&Koşulları okudum ve kabul ettim alanı seçilir ve PayPal ile öde butonu tıklanır.
7. Butonu tıkladığınızda karşınıza yeni bir sayfa açılacaktır ve PayPal ile ödeme sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. PayPal sayfası üzerinde iki farklı şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PayPal Ödeme Sayfası

PayPal Ödeme Sayfası

8. Birincisi PayPal hesabınız ile giriş yaparak PayPal cüzdanınız ile ödeme yapabilirsiniz. Hali hazırda PayPal kullanan kullanıcılar için çok kolay bir işlem olacaktır.
9. İkincisi ise PayPal hesabı olmayan kullanıcıların yapacağı ödeme seçeneği. Bu işlemde standart sanal pos makinası kullanırcasına işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Form üzerinde ki ülke, kart numarası, ödeme türleri, son kullanma tarih, güvenlik kodu alanlarını doldurarak ödemenizi tamamlayın butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

PayPal ile yapacağınız ödeme işlemleri işte bu kadar kolay. Ödeme işleminizin tamamlanması ardından yetkili MicroDestek personeli çok kısa bir süre içerisinde sizler ile iletişime geçecek ve ihtiyaç duyacağınız kurulum işlemlerini tamamlayacaktır.

Herkese iyi alışverişler dileriz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir