KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri Kasım 2014 Sayısı Çıktı

Türkiye’nin ilk ve tek hukuk büro yönetimi dergisi, KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri kasım 2014 sayısı çıktı. Bildiğiniz gibi KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri, yayın hayatına sanal ortamda devam ediyor. Dijital olarak yayınlanan dergimize dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman ulaşabilmektesiniz. Akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden, bilgisayarınızdan KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri’ni okuyabilirsiniz. Dergimizi incelemek ve sevdiğiniz yazılarımızı okuyabilmeniz için aşağıda yer alan yönlendirmeleri kullanabilirsiniz. 

Yukarıda yer alan platformlar üzerinden

KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri kasım sayısını okuyabileceğiniz gibi,

web sitemiz üzerinden de rahatlıkla dergimize ulaşabilirsiniz.

 

KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri kasım sayısını okumaya başlamadan önce içerisinde neler olduğunu merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Kasım ayında yayınlanan dergimizde yine bir çok farklı konuya değindik ve hukuk büronuzun yönetiminde ihtiyaç duyacağınız bilgileri bir araya getirdik. Büro yönetiminiz adına stress yönetimi ve ofis çalışması, ofis giyim ve av.tr uzantılı site başvurularınızı nasıl gerçekleştirebileceğinize yönelik yazılarımızı dergi içerisinde bulabilirsiniz.

Dünya çapında önde gelen hukuk bürolarının yer aldığı Legal 500 listesine göz attık. Legal 500 nedir ve sitesinde yer verdiği hukuk bürolarını nasıl seçer sorularını cevapladık. Ayrıca ülkemizde faaliyet göstererek Legal 500 içerisinde yer alan hukuk bürolarını da tam liste olarak yayınladık. Legal 500 içerisinde yer alan hukuk bürolarını merak ediyorsanız dergimizin sayfalarını çevirmeye başlamanızı tavsiye ederiz.

Her ay olduğu gibi bu ay da KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi aylık güncelleme bilgilerine yer verdik. Ekim ayı içerisinde hangi güncellemelerin tamamlandığını ve tamamlanan güncellemelerin ne şekilde kullanılabileceğine ilişkin detaylı bilgilere kasım ayı sayısında da ulaşabilirsiniz.

Eylül ayı itibari ile yayınlanmaya başlanan KolayOfis tarih bölümümüzün bu ay ki konuğu Süreyya Ağaoğlu. Türkiye’nin ilk kadın avukatı olarak tarihe geçen Süreyya Ağaoğlu’nun ilginç yaşam öyküsüne ve kadın hakları için yapmış olduğu bir çok gelişmeye yazımız içerisinde göz atabilirsiniz.

Son olarak merak konumuzda baroların vermiş olduğu hizmetlere göz atmak istedik. ” Sizce barolar sağlamış oldukları hizmetler dışında, ne gibi hizmetler verebilir ? ” sorusunun yanıtlarını siz değerli okuyucularımızdan beklemekteyiz. Vermiş olduğunuz yanıtları diğer okuyucularımız ile paylaşarak neler düşündüğünüzü herkese duyurabilme imkanına da sahip olabileceksiniz.

Tüm okuyucularımıza iyi okumalar.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir