Metin Feyzioğlu – Çıkış Yolu

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu yayınladığı kitaplara bir yenisini daha ekledi. Çıkış Yolu. 18 Ocak 2015 tarihinde piyasaya sürmüş olduğu yeni kitabının tanıtımını Çukurova Kitap Fuarı ‘nda gerçekleştirdi. Çukurova Kitap Fuarı ‘nın en çok dikkat çeken kitaplarından biri olan Metin Feyzioğlu – Çıkış Yolu kitabının imzalanmasını isteyen hayranları tarafından uzun kuyruklar oluştu.

Metin Feyzioğlu – Çıkış Yolu kitabında son yedi yıl içerisinde başından geçenleri ve çevresinde ki insanlar ile paylaşımları sonucunda Türkiye ‘nin son durumunu incelemeye aldığını söylüyor. Bazı konularda kötü olarak nitelendirilen durumların çözümlerine de kendi yorumlarını eklemiş. Metin Feyzioğlu – Çıkış Yolu kitabının tanıtım yazısı şu şekilde lanse edildi;

Hayatımızda umutsuzluğa yer yoktur. Başkalarının umutsuzluğa kapıldığı yerde, inancımız, umudumuz olur. “Çıkış Yolu”, özlediğimiz Türkiye’nin yoludur.Türk Milleti; çok daha güzel, güvenli, mutlu, refah içinde yaşayacağı aydınlık bir geleceğe layıktır. Geçmişte bunu çok daha zor şartlar altında başardık. Bugün de başaracak güçteyiz. Milletimizin geleceğini, yine milletimizin azim ve kararlılığı aydınlatacaktır. Öğretmenimiz, Türkiye’dir. Sevdamız, adımız, soyadımızdır Türkiye… (Tanıtım Bülteninden)

Metin Feyzioğlu - Çıkış Yolu Ktabını Çukurova Kitap Fuarında Tanıttı.

Metin Feyzioğlu – Çıkış Yolu Ktabını Çukurova Kitap Fuarında Tanıttı.

Metin Feyzioğlu yaptığı basın toplantılarında ve açıklamalar da, kitabı sadece kendinin yazmadığını çevresinde ki insanlar ve onların yorumlarına da önem vererek kitabın genel yapısını şekillendirdiğini vurguluyor. Günümüzde yaşanılan hukuki değişimleri, geçmişte yapılan reformlar ve yenilikler ile harmanlayarak değerlendiren Metin Feyzioğlu, hukuki anlamda ki kötü gidişin sebeplerini ve bunların ne şekilde çözümlenebileceğini yanıtlar oluşturmaya çalışıyor. “Yorulmak, yılmak, vazgeçmek yok… Umutsuzluk yok…” sözleri ile başladığı Çıkış Yolu kitabında 12 Eylül olaylarından günümüze kadar gelişen ve değişen hukuk dünyasına ışık tutmaya ve kötü gidişe ne şekilde dur denilebilineceğine yönelik çalışmalarına kitabının satırlarında yer veriyor.

Metin Feyzioğlu – Çıkış Yolu Kitabı Fiyatları

Metin Feyzioğlu ‘nun son kitabı geçtiğimiz hafta ile raflarda ki yerini aldı. Kitabın fiyatı satış yapan yerlere göre 20,00 TL ile 25,00 TL arasında farklılık gösterebiliyor. Henüz elektronik kitap versiyonu yayınlanmadı ama kitabın yayıncısı olan firma kısa bir süre içerisinde kitabın elektronik versiyonununda satışa sürüleceğinin bilgisini verdi. Toplam 448 sayfa olan kitap okumaya değer nitelikte.

Metin Feyzioğlu ‘nun Son Dönemde Yayınlamış Olduğu Diğer Kitaplar

  • Türkiye Ağaca Neden Sarıldı?  (Basım Yılı – 2013)
  • Türk Ceza Kanunu, Ceza Muhakemesi Kanunu ve İlgili Kanunlar  (Basım Yılı – )
  • Meclis Soruşturması  (Basım Yılı – 2006)
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir