KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri

KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri Temmuz Sayısı Çıktı

KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri temmuz sayısı yine dopdolu. Türkiye ‘de hukuk büro yönetimine ilişkin tek özel dergi olan KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri , avukatların ve hukuk büro yöneticilerine yol göstermeye devam ediyor. Temmuz ayı sayısında işinizi kolaylaştıracak ve sizi bir adım öteye götürecek bir çok bilgiyi derledik. Bunun yanı sıra farklı konu başlıkları ile hukuk dünyasından haberleri bir araya getirdik.

Bu ay ki konularımız yine sizler için özel olarak hazırlandı. KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri temmuz sayısı konu başlıkları şöyle ;

  • Hukuk büroları ISO kalite standardı belgesi alabilir mi ? Hangi yollar ile ne şekilde başvuru yapabilmektedirler ? ISO yönetim belgesinin ne gibi getirileri olabilir ?
  • Türkiye’nin en çok kazanan avukatları kimler ? Listeye hangi ilden kaç avukat dahil oldu ?
  • Etkin dosyalama ve arşivleme teknikleri nelerdir ? Hukuk büronuz için uygun olan dosyalama ve arşivleme teknikleri nelerdir ? Dosyalama ve arşivleme işlemini gerçekleştirirken nelere dikkat edilmesi gerekir ?
  • Bu ay ki püf noktası konumuz mobil imza ile ilgili mobil imza nedir ? Hukuk sektöründe hangi alanlarda , ne şekilde kullanılabilinir ? Mobil imza hangi firmalardan temin edilir ? Aylık veya yıllık ücretleri nelerdir ?
  •  Temmuz sayısı merak konusu ise ” Sizce Yeni Avukatlık Yasa Tasarısının Artıları Nelerdir ? ” şeklinde.

Merak konumuza ilişkin yorum ve görüşlerinizi bizlerle , sayfanın sonunda yer alan yorumlar bölümünden , ad soyad ve e – posta adresinizi girerek paylaşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz paylaşımları onaylamanız taktirde bir sonraki ayın KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri sayısında paylaşacağımızı hatırlatmak isteriz.

KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri - Ana Sayfa

KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri – Ana Sayfa

KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri ücretsiz bir e – dergidir ( dijital dergi ). Dijital oluşu sebebi ile cepten , netten , tabletten kolaylıkla ulaşabilir ve okuyabilirsiniz. KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri ‘ne bir çok alandan ulaşabilirsiniz. Google Play , Issuu Dijital Dergi Platformu , Slideshare gibi tanınmış adreslerden ulaşabileceğiniz gibi web sitemiz içerisinde yer alan özel uygulama ile de dergimizi okuma imkanına kavuşabilirsiniz. Aşağıda yer alan yönlendirmeler üzerinden KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri ‘ne ulaşabilirsiniz.

Web Sitemiz Üzerinden Okuyabilmek İçin Lütfen Tıklayınız

Slideshare Adresinde Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız

Google Play Üzerinden Tablet , Akıllı Telefon veya Bilgisayarınıza İndirebilmek İçin Lütfen Tıklayınız

Issuu Dijital Dergi Platformunda Okuyabilmek İçin Lütfen Tıklayınız

Yukarıda yer alan yönlendirmelerin üzerini tıklayarak dilediğiniz ortam ve site üzerinden KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri ‘ni rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Herkese iyi okumalar.

Bilgilendirme : KolayOfis Hukuk Büro Yönetimi Defteri dergisi hakkında yapacağınız tüm görüş ve önerilerinizi fazlasıyla dikkate alıyoruz. Dergimizi daha iyi noktaya getirebilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz adına sizlerden gelecek olan tavsiyeler bizler için çok büyük önem taşımaktadır. Dergimiz hakkında ki yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorumlar bölümü üzerinden yaparak , derginin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir