KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri

KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri Çıktı !

KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri ile ofis yönetiminiz için ihtiyaç duyacağınız bilgiler , özel makaleler , araştırma yazıları , KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Güncellemeleri , püf noktaları ve daha bir çok özel bilgi sizleri bekliyor. Yönetiminiz açısından her türlü bilgiyi KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri ‘nde bulabilirsiniz.

KolayOfis Dergisi ile beraber hukuk büro ve departmanlarının , standart organizasyonlardan farklı yönetim anlayışı ve iş süreçlerinin var olması fikrinin ortaya çıkarılması sonucunda , hukuk büro yönetici ve avukatlara bu konuda yol göstermesi amacı ile oluşturulmuştur. İş süreçleri , yönetim anlayışı , departmanlaşma , hukuk otomasyon sistemi ve kullanımı , özel püf noktaları ve biraz da yönetim yaklaşımları dışında ki bilgiler ile , avukatların ve yöneticilerin başucu defteri olması hedeflenmiştir.

Okuyucuları ile birlikte büyümeyi hedefleyen KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri , özel araştırma konuları ve okuyucularının talepleri üzerine hazırlanacak olan özel yazıları ile , hukuk büro ve departmanlarının gelişmesine ve sağlam temeller oluşturarak büyümesine yardımcı olacaktır.

Ayrıca KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri içerisinde KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi güncelleme bilgilerine yer verilecektir. Aylık olarak yapılan güncellemeler hakkında ki detaylı bilgilere ,  yine KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri üzerinden ulaşabilirsiniz.

KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri ile Vizyonunuzu Genişletin.

Yurt dışında ki büyük hukuk bürolarının çalışma prensipleri ve nasıl globalleştiklerine dair detaylı bilgileri de KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri bulabileceksiniz. Temel amaç ve hedeflerin dışına çıkmadan , vizyonunuzu genişletin.

Kurumsallaşma aşamasında yaşanılan problemlere dair de farklı makaleleri ve araştırma yazılarını da dergi içerisinde bulabileceksiniz. Tutundurma ve iletişim kanallarının nasıl kullanılabilineciğine dair farklı bakış açıları oluşturarak , kurumsallaşma açısından yaşanılan problemlere çözümsel yaklaşımlar sunacağız.

KolayOfis Aylık Hukuk Büro Yönetimi Defteri ‘ni aşağıda yer alan bölümden okuyabilir veya bilgisayarınıza , tabletinize veya akıllı telefonunuza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Soru , görüş ve önerilerinizi bizlerle her alanda (  blog , sosyal medya , Müşteri Hizmetleri , e – mail … ) paylaşabilirsiniz.

Dergi içerisinde yer alan araştırma ve merak konuları hakkında düşüncelerinizi de bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kolayofis ile Farkı Keşfedin.

1 cevap
  1. avukat
    avukat says:

    Hukuk dergilerinden biraz daha farklı bir dergi olmuş. Ama kesinlikle okunmalı farklı bakıs acıları ve onemlı puf noktaları var. Tavsıye edıyorum. Hukuk büro yönetimi bilgi ihtiyacını iyi karşılıyor.

    Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir