İş ve İşçi Davaları Yönetim Sistemi

İş ve İşçi Davaları Yönetim Sistemi

İşe iade davaları son 10 yılda iş ve yargı hayatının önemli konularından biri haline gelmiştir. Artık işverenlerin keyfi ve sebepsiz işten çıkarmaları yargı kararlarıyla frenlenmiştir. Bu sebeple işe iade davalarında yapılacak olan hesaplamalarında, dava artışına benzer oranda önemi bir hayli artmıştır. İşe iade davalarınızın takiplerinde yaşayabileceğiniz sorunların önüne geçebilmek için tüm işlemleri artık KolayOfis ile yapabilirsiniz.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi kullananlar için özel olarak tasarlanmış olan yeni bir alan daha eklendi. İş ve İşçi Davaları Yönetim Sistemi. Bu sistem ile artık iş ve işçi davalarınıza ilişkin her türlü işlemi gerçekleştirmek hem çok kolay hem de çok hızlı olacak.

İş ve İşçi Davaları Yönetim Sistemi sayesinde tazminat hesaplama ve risk raporları hazırlamanız artık mümkün. Yasal olarak açıklanmış olan iş ve işçi davaları alacaklarına ilişkin verilerin kullanılması sonucunda, bu davalarınız ile ilgili ihtiyaç duyacağınız muallak hesaplamaları KolayOfis ile gerçekleştirebileceksiniz.

İşe iade davaların da tazminat hesaplama işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İşe iade davaların da tazminat hesaplama işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İşe iade davalarında yapacağınız hesaplamalar için gerekli olan verilerin girişi yaptıktan sonra ( işe giriş tarihi, ayrılış tarihi, ücret, ücret harici kazanç, risk hesabında esas alınacak ücret ve personel sicil no) maksimum ve minumum tazminat risklerinizi hesaplayabilirsiniz. Bunun dışında tazminat risk tutarının hesaplanmasında rol oynayan kötü niye iddası ve sendikal fesih iddası gibi seçilebilir alanların seçimi sonrasında, yapacağınız hesaplamalar bu seçimlere göre yeniden düzenlenecektir.

Yukarıda yer alan verilerin sorunsuz bir şekilde doldurulması sonrasında, dosyaların genel raporlarını da hazırlaya bilmektesiniz. Aylık yıllık veya sizlerin tercih etmiş olduğu iki tarih aralığında, işe iade davalarınızın genel olarak muallak raporlarını hazırlayabilirsiniz. Böylece genel olarak bu davalar hakkında ki risk oranlarınızı tespit edebilirsiniz. Ayrılacak olan karşılıkları bu işlemlere yönelik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İş ve İşçi Davaları Yönetim Sistemi sayesinde, işe iade davalarında tazminat hesaplama sorununuz artık çözümlenecek.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi, İş ve İşçi Davaları Yönetim Sistemi ve yapabileceğiniz diğer iş çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan yönlendirme üzerinden KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfetmeye Devam Edin

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfetmeye Devam Edin

 

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile Farkı Keşfetmeye Devam Edin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir