KolayOfis Uzaktan Erişim Sistemi

KolayOfis Uzaktan Erişim Sistemi ile Siz Neredeyseniz Ofisiniz Orada.

 

 

KolayOfis uzaktan erişim sistemi ile internetin olduğu her yerden KolayOfis ‘i eksiksiz bir şekilde kullanmanız mümkün. Hiç bir ek yardımcı program kullanmaksınız. , rahatlıkla KolayOfis ‘i kullanabilir ve ofisiniz içerisinde yapabileceğiniz her türlü işlemi yapabilirsiniz.

KolayOfis uzaktan erişim sistemi ile sadece bilgisayarınızdan değil , aynı şekilde uyumlu olan akıllı telefon ve tabletler üzerinden de rahatlıkla KolayOfis ‘i kullanabilirsiniz. Üç farklı platformda da MicroDestek Müşteri Hizmetleri ‘nden destek alarak sürekli rahat kullanım için KolayOfis uzaktan erişim sistemi kısayollarınızı talep edebilirsiniz.

Seyahatlariniz de , tatilleriniz de ve bunlar gibi sizi ofis dışında tutacak durumlar da , anlık olarak ofis içerisinde ki son durumu takip edebilir ve yapılan her türlü işlem ile ilgili raporları görüntüleyebilirsiniz. Ofiste ki son durum ne , kim ne yapıyor diye artık merak etmenize gerek yok.

Dilekçe editörü sayesinde sisteme hazır olarak tanımlanmış dilekçeleri kullanabilir ve anlık olarak ofis dışında hazırlamanız gereken dilekçeleri çok hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Matbu evraklarınızı , xml çıktılarınız ofiste unutma gibi bir derdiniz artık kalmayacak.

Müvekkilleriniz ile Görüşmeye Giderken , Hala Yanınızda Bir Çanta Dolusu Evrak mı Taşıyorsunuz ? Daha KolayOfis Uzaktan Erişim Sistemi ile Tanışmadınız mı ?

Müvekkilleriniz ile görüşmeye giderken , yanınızda bir çanta dolusu evrak taşımanıza da gerek kalmayacak . Müvekkilleriniz dosyaları ile ilgili olarak yapacağınız görüşmeler de akıllı telefon , tablet veya laptoplarınızdan , müvekkilleriniz adına KolayOfis kayıt edilmiş her türlü evrağa , her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabiliceksiniz. Müvekkilleriniz adına yapılmış her türlü muhasebe işlemini onlara , özel grafikli raporlar ile efektif bir şekilde sunabilirsiniz.

Bunlar gibi daha bir çok özel imkanı kullanabilmek için tek yapmanız gereken sabit bir ip adresine sahip olmanız. Sabit ip adresinizi internet servis sağlayacınızdan  ( Ttnet – Superonline vb. ) rahatlıkla temin edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken servis sağlayacınızı arayarak ” Sabit ip mi talep ediyorum ” demek. Hepsi bu. Geri kalan her türlü işlemi MicroDestek Destek Temsilcisi ‘ne bırakın.

Aklınıza takılan sorular ile ilgili olarak Müşteri Hizmetlerimiz ‘den destek alabileceğinizi unutmayın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir