KolayOfis E-Müvekkil Sistemi

Öncelikli olarak e-müvekkil sisteminin ne olduğunu açıklayarak yazımıza başlamak isteriz. E-Müvekkil Sistemi; müvekkillerinizin kendi dosyalarını, sizinle bire bir iletişime geçmeden, sanal ortamda takip edebilmesine imkan sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde müvekkilleriniz anlık olarak dosyaları hakkında yapılan işlemleri inceleyebilir, sizlerin sağlamış olduğu imkanlar doğrultusunda dilerse dosyaları ile ilgili dokümanları görüntüleyebilir veya muhasebe işlemlerine yönelik kayıtlarını takip edebilir. Özellikle çalışan sayısı daha yüksek olan hukuk büroları tarafından son dönemde yoğun olarak kullanılan ve müvekkillerin kullanımı teşvik edilen bir sistemdir.

E-Müvekkil Sistemi Nasıl Çalışır ?

E-Müvekkil Sistemi Nasıl Çalışır

E-Müvekkil Sistemi Nasıl Çalışır

E-müvekkil sistemi ofis içerisinde kullanmış olduğunuz hukuk otomasyon sistemi ile entegre şekilde çalışır. Örneğin, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi içerisinde girişini yapmış olduğunuz verileri, müvekkillerinizin görüntülemesini sağlayabilirsiniz. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi içerisinde e-müvekkil sistemi kısaca şu şekilde işlemektedir;

  • E-müvekkil sistemini müvekkillere sunmadan önce bir kaç işlemi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Öncelikli olarak e-müvekkil sisteminin hangi müvekkilleriniz tarafından ve hangi yetkiler doğrultusunda kullanılacağını tespit etmeniz gerekmektedir. Kullanıcı adı ve parolaların oluşturulmasının ardından bazı yetkilendirme işlemlerinin yapılması gerekir. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile müvekkillerinizin kullanıcı adı ve parolalarını otomatik olarak oluşturabileceğinizi unutmayın ! Örneğin; x müvekkillinizin sadece dosya bilgilerini görüntülemesini sağlayabilirsiniz. Muhasebe ve doküman indirme gibi yetkilerini sınırlandırabilirsiniz. Bu ve bunun gibi yetkiler ile ilk aşamada sistemin alt yapısını kurmanız gerekir.
  • Yetkilendirme işlemlerinizi tamamladıktan sonra artık sisteminizi müvekkillerinize açmanın vakti geldi. Çoğu hukuk bürosu mevcut olan web siteleri üzerinden e-müvekkil sistemini aktif hale getirmektedir. Örnek bir site çalışmasını aşağıda görüntüleyebilirsiniz.
E-Müvekkil Sistemi Ne Gibi Katkılar Sağlar

E-Müvekkil Sistemi Ne Gibi Katkılar Sağlar

  • Gördüğünüz gibi web sitenize ekleyeceğiniz küçük giriş butonları veya ekranları ile müvekkillerinizin sisteme giriş yapabilmelerini sağlayabilirsiniz.
  • E-müvekkil sistemini kullanabilmek için web sitenizin de olması zorunlu bir husus değildir. MicroDestek destek ekibi tarafından sizlere sunulacak olan e-müvekkil giriş linkini müvekkillerinizi ile paylaşmanız yeterli olacaktır. Müvekkilleriniz paylaşmış olduğunuz bağlantı üzerinden sisteme giriş yapabilirler.

E-Müvekkil Sistemi Ne Gibi Katkılar Sağlar ?

E-müvekkil sisteminin en büyük etkisi zaman ve verimlilik konularında kendini gösterecektir. Hem müvekkilleriniz hem de siz büyük zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Müvekkilliniz bir dosyası ile ilgili bilgi almak için sizleri aradığında, yetkili çalışanınıza ulaşana kadar ve ulaştıktan sonra gerekli bilgiyi alan kadar kaybetmiş olduğu zamanı, e-müvekkil sistemi ile kaybetmeyecek. Böylelikle müvekkilinize çok daha iyi hizmet vermiş olacaksınız. Bunun yanı sıra müvekkilinize telefon üzerinden yanıt vermek ile vakit kaybetmeyecek, iş yükünüzü azaltacak ve verimliliğinizi arttıracaksınız. Hatta çoğu hukuk bürosunun yapmış olduğu gibi dosya raporlarınızı e-müvekkil sistemi üzerinden sunabilirsiniz. Böylece müvekkillerinizin dilediği zaman raporlarını incelemesini de sağlayabilirsiniz. Tekrar tekrar rapor hazırlamak durumunda kalmaz, müvekkillerinizin dosya durum raporlarını ve hatta muhasebe raporlarını da e-müvekkil sistemi üzerinden görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

E-Müvekkil Sistemi İçin Ne Gibi Ek Yatırımlar Gerekir ?

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi e-müvekkil sistemini kullanmak için ek donanım maliyetlerine ihtiyaç duymazsınız. Tek sahip olmanız gereken internet servis sağlayıcınız tarafından aylık olarak satın almanız gereken sabit (statik) ip. Sabit ip ücretleri aşağıdaki şekilde yer almaktadır.

  • Türk Telekom; 5,00 TL/aylık başlayan fiyatlar (sabit ip sayısına göre fiyatlarda değişim olmaktadır).
  • Superonline; 9,00 TL/aylık
  • Dsmart; 5,00 TL/aylık şeklindedir.
Yukarıda yer alan sabit ip fiyatları isimleri geçen firmaların web sitelerinden alınmıştır. Meydana gelebilecek olan fiyat değişimi ve diğer hususlardan Nt MicroDestek sorumlu tutulamaz.

Gördüğünüz gibi aylık en yüksek 9,00 TL ödeyerek e-müvekkil sistemini kullanabilirsiniz. Son bir not olarak e-müvekkil sisteminin sadece KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Premium ve üzeri paketlerde aktif olduğunu hatırlatalım.

KolayOfis E-Müvekkil Sistemi

KolayOfis E-Müvekkil Sistemi

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak veya e-müvekkil sistemini yakından tanımak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile

Farkı Keşfetmeye Devam Edin !

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir