KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Nisan 2019 Güncellemeleri

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Nisan 2019 Güncellemeleri

Nisan ayı içerisinde tamamlanmış olan güncelleme detayları aşağıdaki şekilde yer almaktadır.

İşte KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Nisan 2019 Güncellemeleri

Toplu İş Planı Ekleme

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Mayıs 2016 Güncellemeleri (2)

İş Planı ana menüsü altında yer alan Toplu İş Planı bölümünden toplu olarak iş planlarının atamasının yapılabileceği alan aktif hale getirilmiştir. Toplu iş bölümünde; aynı içeriğe, aynı tarihe ve aynı saate sahip olan iş planlarının, farklı dosyalara göre planlaması yapılabilmektedir. Atanan iş planlarına yönelik bir adet bildirim e-postası gönderilmektedir. Eğer iş planı alt kırılımı aktif ise Toplu İş Planı bölümünde de iş planı alt kırılımı seçeneği kullanılabilir.


Hangi Paketlerde Toplu İş Planı Ekleme Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

Ürün AdıGüncelleme Durumu
KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi NG – Standart PaketYapılmadı

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi NG – Gold Paket
Yapılmadı

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi NG – Premium Paket
Yapıldı

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi NG – Kurumsal Paket
Yapıldı

Toplu Tahsilat ve Masraf Ekleme

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Nisan 2019 Güncellemeleri - Toplu Tahsilat ve Masraf Ekleme
KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Nisan 2019 Güncellemeleri – Toplu Tahsilat ve Masraf Ekleme

Dosya işlemleri ana menüsünde yer alan Toplu Dosya Aktar – Yönlendir alt menüsünde yer alan aktarım işlemlerine Toplu İcra Dosyası Tahsilat Masraf Ekleme seçeneği eklendi. Bu seçenek ile icra dosyalarına toplu olarak masraf veya tahsilat işlemi gerçekleştirebilir. Yapılan işlem sonucunda aktarılan tahsilat ve masraf seçenekleri sadece borçlu kapak hesabına yansıtılır. Ayrıca müvekkil hesabına yansıtılmaz. Eğer işlemlerin müvekkil hesabına da yansıtılması isteniyor ise ayrıca işlem yapılması gerekmektedir.

Hangi Paketlerde Toplu Tahsilat ve Masraf Ekleme Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

Ürün AdıGüncelleme Durumu
KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi NG – Standart PaketYapılmadı

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi NG – Gold Paket

Yapılmadı

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi NG – Premium Paket

Yapıldı

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi NG – Kurumsal Paket
Yapıldı

Diğer Geliştirmeler

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Nisan 2019 Güncellemeleri - Diğer Güncellemeler
KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Nisan 2019 Güncellemeleri – Diğer Güncellemeler
  • Esnek rapor alanında raporda yer almasını istediğiniz kriterler listesine Kurum Tazminat Ödeme Tutarı 2 ve Kurum Tazminat Ödeme Tarihi 2 kriterleri eklendi.
  • İcra dosyalarında yer alan haciz işlemleri seçeneğine İİK Madde 100 Malumatı Var seçeneği eklendi. İlgili seçeneğin seçimi ardından İİK Madde 100 Malumatı Açıklama yazılabilecek alan ayrıca dahil edildi. Haciz işlemleri ekleme seçeneği içerisinden dahil edilen seçenekler, haciz bilgileri güncelleme alanında güncellenebilir. Ayrıca icra raporları bölümünden İİK Madde 100 Malumatı var olan ve olmayan dosyalar raporlanabilir.
  • İcra dosyanıza sorgulama seçenekleri Tapu Sorgusu seçeneği eklendi. Yapılan sorgulamalarda artık tapu sorgusu bilgileri dahil edilebilir ve ardından raporlanabilir.
  • İş Planı / Süreçler ana menüsü altında yer alan Dava Açılış Talebi Takibi alt menüsüne Süreci Bir Sonraki Adıma İlerlet seçeneği eklendi. Bu seçenek ile belirli bir kullanıcı grubu tarafından onaylanması gereken sürecin, yetkisi olan kullanıcılar ile onaylanarak bir sonraki adıma ilerletilmesi sağlanır. İşlem sonucunda herhangi bir e-posta bildirimi yapılmaz. Ayrıca işlem sürecin son adımında uygulanamaz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Nisan 2019 Güncellemeleri yukarıda belirtilmiş olduğu gibi sizlerin kullanımına sunulmuştur. Yapılan güncellemeler ile ilgili aklınıza takılan soruları, kullanım ile ilgili daha detaylı bilgiyi ve yapılan güncellemeler dışında talep etmiş olduğunuz ek güncellemeleri Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçerek iletebilir veya web sitemiz üzerinde bizler ile yorum veya farklı yöntemler ile paylaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir