Zaman Kazandıran Hukuk Otomasyon Sistemi

Zaman Kazandıran Hukuk Otomasyon Sistemi

Hızlı iş yaşamı, yetişmesi gereken işler, iş saatlerinin ve devlet dairelerinin kısıtlı çalışma süresi tüm iş kollarında zaman stresine sebep olduğu gibi hukuk camiasında da avukatlar için zamanı bi hayli önemli kılmaktadır.

Sabah erken saatlerde başlayan ve ne zaman biteceği belirli olmayan duruşmalar, görüşmeler avukatların bürolarında geçirdikleri ve verimli bir şekilde çalıştıkları saatleri oldukça kısıtlamaktadır. Birde buna ofise gelince elinde bulunan işlerin listelemesi dokümanların bulunması gibi süreçleri eklendiğinde stresli saatler başlar. Hukuk ofislerinde bulunan süreçlerin bir yönetime bağlanmamış olması avukatların zamanlarından zarar etmeleri anlamına gelmektedir. Görünen maddi bir zararı olmadığını düşünen avukatlara ise Marden‘e ait şu güzel sözü hatırlatmak gerekir:

Değerli Dostum! İhtiyacın karşında malını ve mülkünü kullan, ama bir saatini bile boşuna harcama, değerini tayin edemezsin.

Değerli Dostum! İhtiyacın karşında malını ve mülkünü kullan, ama bir saatini bile boşuna harcama, değerini tayin edemezsin.

Değerli Dostum! İhtiyacın karşında malını ve mülkünü kullan, ama bir saatini bile boşuna harcama, değerini tayin edemezsin.

Birçok kişinin düşünmeksizin gereksiz yere harcadığı zaman bir avukat için aslında maddi değere çevrilecek bir altın niteliğindedir. İşte bu yüzden avukatlara zaman kazandıran Hukuk Ofis Otomasyon sistemlerini; bürolarını ve zamanlarını yönetebilmeleri ve raporlayabilmeleri için öneriyoruz.

KolayOfis Hukuk ile işleriniz, hatırlatmalarınız, dosya durumlarınız ve zamanınızı nereye harcadığınızı hangi müvekkile harcadığınızı listeleme imkanını sunuyoruz. Her bir iş için ayrı bir ajanda, ayrı bir excel veya program kullanmaya gerek yok. Bilgi girişleriniz ne kadar birbir ile entegre çalışan bir sisteme sahipsaniz o kadar az olacaktır. Ve heran yanınızda olan bir asistan, size planladığınız işlerin durumları hakkında bilgi veren bir yardımcı… İşte KolayOfis hukuk otomasyon ile tüm bunlara tek bir sistemde sahip olmak mümkün…

Hukuk Ofisinizde işlerinizi planlarken tüm ofisin tek bir ajanda üzerinde çalışıyor olmasının avantajlarını göreceksiniz. Tek bir ekrandan aylık, haftalık, günlük planlamalarınızı yapmanız veya rapor olarak çıkartmanız büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca özellikle avukatlık ofislerinde oluşan gereksiz kağıt tüketimini önlemenize yardımcı olacak e-raporlamalar sayesinde hem ofis bütçenizi kara geçirmiş olacaksınız hem de doğaya bir katkıda ofisiniz tarafından gerçekleşmiş olacaktır.

KolayOfis içerisinde bulunan duruşma planlama, arakarar planlama, iş planlama ve saat raporu özellikleri ile ofisiniz için yeni bir strateji geliştirip “BUGÜN OFİSİN İÇİN NE YAPTIN” “what are you doing for your company” sorusuna cevap arayarak hergünün bir gün öncesinden daha verimli olması sağlanmaktadır.

Bugün Ofiste Ne Yaptın

Bugün Ofiste Ne Yaptın

Yurtdışı avukatlarında özellikle harcanan zamanın müvekkillere ücretlendirilmesi özelliği, günümüzde de bir çok Türk avukat tarafından uygulanmaya başlanmıştır. Bu özellik sayesinde müvekkillerin, avukatların birim saatlerinin aslında bir bedeli olduğu daha iyi anlaşılmaktadır. KolayOfis Saat saporlaması ile kullanıcılar rahatlıkla bir müvekkil için ne kadar zaman harcamışlar ve bunun tabii olduğu ücret nedir hızlıca raporlayabilir hatta sistem üzerinden preforma belge olarak çıkartabilmektedirler.

Ofisinizde kaç kişi olduğunuz veya ne kadar yoğun sayıda dosyanız olduğunuz çok önemli değil, önemli olan tek şey hayatta tüm çalışanların eşit olduğu tek fırsat vardır o da 24 saatlik zaman dilimidir. İşte bu noktada başarılı insanlar o zamanı iyi kullanan insanlardır. Markalaşmış bir avukat ise iyi kullandığı zamanı ile farkılılaşan ve kazanan avukattır.

Duruşmalarınızı , ara kararlarınızı, iş planlarınızı takip eden ve hatırlatan ayrıca müvekkiller adına ne kadar zaman harcadığınızı raporlayabilen KolayOfis paketlerini incelemek ve nasıl zaman kazanacağınızı görmek için KolayOfis müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz …

hukuk otomasyon sistemi

2 cevaplar
 1. avecem
  avecem says:

  Merhaba,

  Kolayofis programı ile ilgilenen yetkililere bir sorum var. Ofisimizde ağırlıklı olarak yabancı müvekkillerim var ve biz onlar için timesheet çalışması yapıyoruz bu çalışmayı program ile yapabilirmiyiz. Ayrıca bir zaman gösterici varmıdır ve diğer bir konu performans değerlendirme için personel adı ile de bu çalışmayı yapabilirmiyiz. Teşekkürler

  Yanıtla
  • McAdmin
   McAdmin says:

   Sayın Ecem Hanım ,

   KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile danışmanlık hizmeti veya saat bazlı olarak hizmet vermiş olduğunuz işlemleri kayıt altına alabilir ve bu işlemlere ilişkin raporlamaları gerçekleştirebilirsiniz. Saat raporu giriş ekranı üzerinden ücret ve hizmet vermiş olduğunuz süreyi girerek işlemlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Dilerseniz kronometre özelliği ile vermiş olduğunuz hizmet süresinin sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmasını sağlayabilirsiniz. Time sheet çalışmanıza yönelik personel bazlı olarak girişler ve bunun sonucunda raporlama işlemlerini de rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıntılı bilgi ve sunum talepleriniz için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

   Müşteri Hizmetleri Numarası : 0232 465 14 88 – 99

   Saygılarımızla ,

   Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir