KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aylık Güncelleme Bilgileri

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Temmuz Ayı Güncelleme Bilgileri

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor.

İşte temmuz ( 2014 ) ayı içerisinde yapılan güncellemeler ve yenilikler

 

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Temmuz Ayı Güncellemelerini Nasıl Kullanabilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Temmuz Ayı Güncellemelerini Nasıl Kullanabilirsiniz.

İcra dosyalarına ilişkin olarak , kayıtlı olan tüm alacaklı ve borçluların adres bilgilerini tek bir tuş ile hazırlayabileceğiniz Borçlu Adres Listesi Raporu eklendi. Borçlu adres listesini hazırlayabilmek için , İcra İşlemleri > Eklenmiş Takiplerim menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir. Açılan sayfa üzerinde Borçlu Adres Listesi butonunu tıklayarak raporunuzu hazırlyabilirsiniz.

İlamlı takiplerinizde de artık sıralı alacaklarınızı kolay ve hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. İlamlı takip açılışına başladıktan sonra Alacak Kalemi Ekle seçeneğini seçiyoruz. Alacak kalemi seçildiğinde yeni açılan ekran üzerinden sıralı alacak ekle seçeneğini seçerek ; günlük , aylık veya yıllık sıralı alacaklarınızı hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Dosyanın son durumuna ilişkin bilgilerin güncellendiği alana iki adet daha seçebileceğiniz bilgi eklendi. Karar Düzeltme Son Durumu ve icra takiplerine ilişkin bilgiler.

İcra dosyalarınızda yapacağınız işlemler sonrasında , matbu evraklarında ve icra talep metinlerinde faiz ibaresi yerine , mahrum kalınan kar payı ifadesini kullanabileceğiniz alan eklendi. İcra dosyanızı açarken , föy oluşturma ekranında seçili olarak duran Faiz – Mahrum Kalınan Kar Payı Seçeneklerinden , kullanmak istedğinizi seçmeniz mümkündür. Otomatik olarak faiz seçeneğinin seçili olarak geldiğini tekrar hatırlatmak isteriz.

Hatalı olarak kayıt altına alınan ve tamamlanan iş planlarınızı da artık silebilir ve raporlarınızı böylelikle daha efektif hale getirebilirsiniz. Hatalı olarak açılan ve sonrasında kapatılan işleri silebilmek için İş Planla alt menüsünü kullanmanız gereklidir. Silmek istediğiniz işin yan tarafında bulunan sil butonu ile silme işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi üzerinde dosyaları birbirleri ile ilişkilendirebilmekteydiniz. Bu işlemi daha rahat gerçekleştirebilmeniz adına , Dosya İlişkilendirme menüsüne yeni filtreleme erkanı eklendi. Filtreleme ekranı sayesinde ilişkilendirmek istediğiniz dosyaları çok daha hızlı tespit edebilir ve işlemlerinizi çok daha hızlı şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

 

Yapılan Güncellemeler Hakkında Önemli Açıklama

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Güncellemeleri Hakkında Önemli Açıklama

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Güncellemeleri Hakkında Önemli Açıklama

 

Yapılan güncellemeler hakkında yayınlamış olduğumuz güncelleme bilgilendirmeleri ; KolayOfis Standart , KolayOfis Gold , KolayOfis Premium ve KolayOfis Kurumsal ayrımları yapılmaksızın yayınlanmaktadır. Güncellemelerin büyük bir bölümü hiç bir paket ayrımı gözetmeksizin yapılmaktadır. Ancak bazı güncellemeler paket farklılıkları göz önünde bulundurularak yapılır. Bu noktada yapılan güncellemeler , kullanmış olduğunuz paket içerisinde mevcut olmayabilir. Yapılan güncellemelere ilişkin paket ayrımlarını Nt MicroDestek belirlemektedir. KolayOfis paket farklılıklarına ilişkin detaylı incelemeyi www.microdestek.com.tr/urun/kolayofis
adresinden yapabilirisiniz.

Ayrıca soru , görüş ve önerilerinizi bize Müşteri Hizmetlerimiz veya web sitemiz üzerinden yönlendirebilirisiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfetmeye Devam Edin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir