KolayOfis Yol Arkadaşlığı Hizmeti

KolayOfis Yol Arkadaşlığı Hizmeti ile Başlangıç Aşamasında ki Tüm Sorunlarınıza Çözüm Üretiyoruz.

KolayOfis Yol Arkadaşlığı Hizmeti dahilinde bir çok farklı kategoride hizmet alarak , geçiş sürecinde yaşanacak adaptasyon , zaman kaybı ve iş yükü sorunlarınıza çözümler üretiyoruz.

KolayOfis Yol Arkadaşlığı Hizmeti ile var olan dosyalarınızın tamamıyla KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘nde hazır hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. KolayOfis Dosya Aktarım Hizmeti sonrasında , KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne eklenmiş olan dosya ana kapaklarınıza tüm muhasebe işlemlerinizi ( vekalet ücreti , avans , masraf , tahsilat , reddiyat , ödeme , feragat ) , tüm dokümanlarınızı ve önemli günlerinizi ( duruşma , ara karar , satış , keşif , ön inceleme , iş planları , haciz işlemleri ) KolayOfis Yol Arkadaşlığı Hizmeti ile KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne ekletebilirsiniz. Bu sayede başlangıç aşamasında size çok büyük bir iş yükü görünen dosyalarınızın KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne aktarılmasını çok kısa bir sürede sağlayabilirsiniz.

KolayOfis Yol Arkadaşlığı Hizmeti kapsamında , talebinize göre , yine başlangıç aşamasında belirli bir düzen oluşturma işlemini de yol arkadaşınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Ofisiniz yönetim anlayışına göre yol arkadaşınız başlangıç aşamasında adaptasyon sorununuzu asgari seviyeye indirecektir. Gerekli olan yetkilendirmeleri ve işleyişle ilgili olan süreçlerde size yardımcı olacaktır. Ayrıca kullanımda meydana gelebilecek sorunların önüne geçerek , yapılabilecek hataları minimuma indirgeyecektir.

KolayOfis Yol Arkadaşlığı Hizmeti kapsamın da ki bir diğer hizmet ise , size KolayOfis kullanımının tamamıyla oturmasını sağlanana kadar destek olunmasıdır. Bu hizmet ile yol arkadaşınız size aksaklık yaşadığınız veya kullanıma ilişkin olarak problemler yaşadığınız menüler hakkında detaylı eğitimler verecek , yaşanan aksaklıkları tespit ederek bunlara çözümler oluşturacak ve tüm hizmetlerin sonrasında ofis içi yönetim verimliliğiniz azami seviyeye çıkartacaktır. Eğer ofis dışında da size bağlı olarak çalışan hukuk büroları var ise , bu hukuk bürolarının da yapmış olduğu tüm işlemleri detaylı olarak inceleyerek yapılan hatalar veya daha verimli kullanım için size raporlar sunacak ve aksaklık yaşanan noktalarda iyileştirme çalışmaları yapacaktır.

KolayOfis Yol Arkadaşlığı Hizmeti ile KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi geçiş ve sonrasında oluşturulmak istenen düzen ile ilgili olarak her konuda destek alabilirsiniz. Fiyatlar hakkında ve KolayOfis Yol Arkadaşlığı Hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için Müşteri Hizmetleri ‘miz ile iletişime geçebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfedin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir