KolayOfis Uzaktan Erişim - 1

KolayOfis Uzaktan Erişim

Tüm dünyayı saran yeni tip korona virüs COVID-19 salgını ve bu salgının yayılmasının önlenmesi amacıyla birçok firma, kurum ve kuruluş çalışmalarını evden sürdürme kararı almaktadır. Eğer sizde hukuk büronuz için böyle bir karar almayı planlıyorsanız, salgının etkilerine karşı çalışanlarınızın güvenliği ve müvekkillerinize sunduğunuz hizmetlerin sürekliliğini sağlamak en büyük hedefiniz olacaktır. Siz KolayOfis kullanıcıları, bu hedef doğrultusunda müvekkillerinize sunduğunuz hizmetleri dışarıdan bağlantı ile kesintisiz sürdürebilirsiniz.

KolayOfis Uzaktan Erişim ile Neler Yapabilirsiniz?

KolayOfis Uzaktan Erişim - 3
KolayOfis Uzaktan Erişim – 3

KolayOfis web tabanlı bir otomasyon programıdır, ofisinizdeki kullanıcılar yetkileri dahilinde hangi işlemleri gerçekleştiriyorsa, aynı işlemlerini evlerinden de gerçekleştirebilmektedirler. Hiçbir kurulum yapmalarına gerek kalmaksızın uzaktan erişim linklerini tıklayarak, İcra föylerinden dava dosyalarına, doküman ekleme ve görüntülemeden elektronik ajandanın hatırlatma ekranlarına kadar tüm işlemler hukuk ofisinizdeki ile aynı şekilde yapılabilmektedir.

Tanıtım videosunu incelemek için tıklayabilirsiniz.

Evinizdeki bilgisayarınız için herhangi bir kuruluma gerek olmayacaktır. KolayOfis programını ofisinizdeki ana makinenizde kurulu bağlantı ayarları dış erişim için gerçekleştirilmiş ve açık olmalıdır. Bu konularda çağrı merkezimizi arayıp destek alabilirsiniz. Kullanıcılar erişim linki ile ana makineye bağlanarak buradaki verileri yetkileri dahilinde ulaşabilirler, evde kullandıkları bilgisayarlarda yaptıkları kaydetme ve güncelleme işlemleri eş zamanlı olarak tüm kullanıcılara yansır ve ana bilgisayardaki veriler üzerine kaydedilmektedir.

KolayOfis’in tüm paketlerini uzaktan erişim ile kullanabilirsiniz. Uzaktan erişim için herhangi bir paket ayırımı bulunmamaktadır. İster NG Hesap Avukat Muhasebe Programı, ister KolayDava Dava Takip Programı isterseniz de KolayOfis Hukuk Otomasyon Programı kullanın, bilgi işlemcinizin modeminiz üzerinden açacağı bir port ile KolayOfis’inize uzaktan erişiminiz mümkün olacaktır. Bunun için ana bilgisayarınızın bağlı olduğu internetin statik ip ye sahip olması, internet bağlantınızın bulunması ve ana bilgisayarınızın her zaman açık olması yeterlidir.

KolayOfis Mobil Hukuk Yazılımı Nedir?

KolayOfis Uzaktan Erişim - 2
KolayOfis Uzaktan Erişim – 2

KolayOfis uygulamasını uzaktan erişim linki ile cep telefonlarınızın ya da tabletlerinizin tarayıcılarından da kullanabilmeniz mümkündür. Cep telefonunuzun ya da tabletinizin tarayıcısına sizin için oluşturulan uzaktan erişim linkini yapıştırıp giriş yaparak KolayOfis sisteminize ulaşabilir, tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

KolayOfis Mobil Uygulaması ise, sadece KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Premium paket içerisinde yer almaktadır. Mobil uygulamayı ancak KolayOfis Hukuk Otomasyon Programı Premium Paket kullanıcıları kullanabilmektedirler. Mobil uygulama olarak dizayn edildiği için, otomasyon sisteminin içerisindeki tüm menülere ulaşmak ve tüm bu menüleri aktif olarak kullanabilmek mümkün olmamaktadır. Mobil uygulamayı kullanabilmeniz için uzaktan erişimde olduğu gibi port tanımlanması, ana bilgisayarın açık ve internet ağı ile erişebilir olması gerekmektedir.

MicroDestek ailesi olarak, geçirdiğimiz bu zor günleri, millet olarak hep birlikte en az kayıpla atlatmayı umut etmekteyiz, Unutmayın ki Korona virüs aldığımız tedbirlerden daha güçlü değildir.  Sağlıklı günler diliyoruz.

Bilgilendirme: Tanıtım videosu KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ekranlarını içermektedir. Ekranlar paket tipinize göre değişiklik gösterebilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir