MicroDestek E-SMM Hazırlama ve Yönetim Programı Aktivasyonu

 • 1

  Mükellef Tanımlama Formu

  Öncelikle Mükellef Tanımlama Formunun doldurulması gerekmektedir. Mükellef tanımlama formunu indirmek için lütfen tıklayınız. Doldurulan mükellef tanımlama formu, e-smm@microdestek.com.tr adresine gönderilir. Mükellef tanımlama formunun doldurulmasında sorun yaşanıyor ise MicroDestek Destek Hattı ‘ndan 0850 888 00 35 yardım istenebilir.

 • 2

  e-İmza

  Mükellef tanımlama formu kayıt altına alındıktan sonra e-imzanın kurulu olduğu bilgisayarda e-serbest meslek makbuzu aktif hale getirilir.

  2

 • 3

  MicroDestek E-SMM Hazırlama Ve Yönetim Programı İşlemleri

  e-Serbest meslek Makbuzunun tanımlanmasının ardından MicroDestek E-SMM Hazırlama Ve Yönetim Programı ‘na bilgi aktarımı gerçekleştirilir. MicroDestek E-SMM Hazırlama Ve Yönetim Programı’na ilk girişte kullanıcı bilgileri tanımlama ekranında kullanıcı bilgileri tanımlanır.

 • 4

  4

 • 5

  MicroDestek E-SMM Hazırlama Ve Yönetim Programını İndirin

  MicroDestek E-SMM Hazırlama Ve Yönetim Programı ‘nı aşağıda yer alan bağlantı adresinden indirin. .zip formatında inen dosyayı bilgisayarınıza çıkartın. Ardından dosyayı çalıştırın ve yükleme işlemini gerçekleştirin.

  MicroDestek E-SMM Hazırlama Ve Yönetim Programı İndir

 • 6

  Artık Hazırsınız

  Artık hazırsınız! MicroDestek E-SMM Hazırlama Ve Yönetim Programı üzerinden sorunsuz şekilde e-serbest meslek makbuzlarınızı hazırlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantı adresi üzerinden MicroDestek E-SMM Hazırlama Ve Yönetim Programı kullanım kılavuzuna erişebilirsiniz.

  MicroDestek E-SMM Hazırlama Ve Yönetim Programı Kullanım Kılavuzu

  6