Avukatlar İçin En İyi 5 Ücretsiz Not Alma Uygulamaları

Avukatlar İçin En İyi 5 Ücretsiz Not Alma Uygulamaları

1.Notion

Notion birçok kullanıcıya göre en gelişmiş not alma ve organize etme uygulamasıdır. Uygulama Sadece günlük yaşam içerisinde değil, profesyonel yaşamınızda da birçok yönlü kullanım sunuyor. En basit haliyle notlarınızı alın. Notlarınızı başlıklar halinde düzenleyin. Kategorize edin ve anında sayfalara dönüştürün. Notlarınıza görsel ve videolar ekleyin. Web üzerinden almak istediğiniz notları kolayca yapıştırın. Bunun için adresleri kopyalamanız yeterli olacaktır. Uygulama site içerisindeki ana başlık ve görselleri otomatik ekleyecektik.

Dilerseniz uygulama ile proje süreçlerinizi yönetin. Görev ve adımlar belirleyin. Süreç ilerledikçe önceden tanımladığınız durumlarla güncelleyin. İlk başta arayüz size karmaşık gelebilir. Bunun için kullanım sayfasından ve hazır şablonlardan faydalanın. Böylece çok kısa sürede alışacaksınız. Ayrıca tüm not sayfa ve şablonlarınızı dışa aktarın. Dilerseniz link ile arkadaşlarınızla paylaşın.

Ortak çalışma alanı oluşturun. Çalışma sayfasındaki nerdeyse tüm öğeleri hızlıca sürükleyerek yeniden sınıflandırın. Yine tek bir işlem ile yeniden fonksiyon tanımlayın. Uygulama bu ve bunun gibi onlarca özelliğe sahip. Uygulama ücretsiz olup premium aboneliği de mevcuttur. Web tarayıcılarınızdan, Windows, MacOS işletim sistemli bilgisayarlarınızda masaüstü uygulaması olarak, iOS, Android mobil uygulama olarak da kullana bilirsiniz.

2.Evernote

Evernote not uygulamaları içerisin en başarılarından biridir. Saymakla bitmez özellikleri ile kendisi bir “not canavarıdır.” Yine Notion kadar onlarca özelliğe sahiptir. Onun için daha çok farklılıklara değinelim.
Örneğin Evernote’un en faydalı özelliklerin bir tanesi diğer uygulamalar ile olan entegrasyonundur. Gmail, Google Drive, Slack, MS Teams gibi bir sürü uygulamadan tek tuşla not alın ve paylaşın. Tek tuş demişken, Evernote bu konuda en iyi uygulama olabilir. Eğer uygulamayı taratıcınıza entegre ettiyseniz, bulunduğunuz sayfada istediğiniz tüm içerikleri, basit tuş kombinasyonları ile not alın. Tüm cihazlarınızda anlık senkronizasyon mümkündür. Kullanım alanı oldukça geniştir.
Uygulamanın ücretsiz versiyonu ile irili ufaklı pek çok özelliği kullanabilirsiniz. Ancak tüm özellikleri kullana bilmek için premium abone olmanız gerekir. Ayrıca uygulamayı tarayıcınızdan, masaüstü ve mobil uygulama olarak da kullanabilirsiniz.

3.OneNote

Karmaşık arayüz ve çoklu fonksiyon tercih etmiyorsanız OneNote size göre bir not uygulaması. Uygulama ile asit not alma yöntemlerini uygulayın. Notlarınız etiketleyin, ses kaydı ekleyin. Kolayca web içerikleriniz not edin. Basit, kullanışlı şablon seçenekleri mevcuttur. Notlarınızı bir grupla paylaşınız. Ancak farklı kullanıcıların aynı anda notları düzenleyemez. İlk iki önerimizde sunulan özelliklere ihtiyacınız yok ise OneNote sizin için iyi bir tercih olacaktır. Bu uygulamayı da benzer şekilde tarayıcınızdan veya masaüstü ve mobil uygulama olarak da kullanabilirsiniz.

4.Apple Notes

Apple Notes tüm iOS ve MacOS işletim sistemli cihazlarda varsayılan not uygulaması olarak geliyor. Basit bir arayüze sahip olmasına rağmen birçok özelliğe sahiptir. Hızlı senkronizasyon ve e-posta entegrasyonu ile oldukça dikkat çekiyor. Hızlı not oluşturun, ek belge ve onay kutuları ekleyin. Uygulamanın olumsuz yanı diğer uygulamalar ile az entegre olmasıdır. Eğer sadece Apple kullanıcısıysanız ve basit ancak fonksiyonel not uygulaması edinmek istiyorsanız Apple Notes iyi bir tercih olacaktır.

5.Google Keep

Google Keep listemizin kullanışı en basit bulut tabanlı not uygulamasıdır. Temel olarak notlarınız alın. Başlıklandırın, etiketleyin, hatırlatıcı, görsel ve sesli not ekleyin. Notlarınız kolayca paylaşın. Notlarınızı sesli asistan ile de alabilirsiniz. Diğer programlar ile entegrasyonu yoktur. Eğer hareket halinde hızlı ve basitçe not almak istiyorsanız Google Keep bu gereksiniminizi karşılayacaktır.

Avukatlar İçin En İyi 5 Ücretsiz Not Alma Uygulamaları

Microsoft Telefon Bağlantısı – adlı yazımızı okumak için tıklayınız

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir