KolayOfis NG Hesap Avukat Muhasebe Programı

Hesabını Bilen Hukuk Bürolarına Duyurulur

KolayOfis NG Hesap Avukat Muhasebe Programı sayesinde, hukuk büroları artık kendileri için yapılmış mesleğe özel bir muhasebe programına kavuştu.

KolayOfis NG Hesap Avukat Muhasebe Programı ile hukuk büroları artık muhasebe programlarının yaptıkları işlemler haricinde diğer muhasebe programlarında olmayan mesleğe özel evraklar, dokümanlar ve muhasebe işlemlerini de çok kolay bir şekilde ofislerinde kendileri de tutabilecekler. Fark yaratan eklentilerimizden bir kaçı ise şunlardır;

KolayOfis NG Hesap Avukat Muhasebe Programı

Hesabını Bilen Hukuk Bürolarına Duyurulur

Hesabını Bilen Hukuk Bürolarına Duyurulur

Dosya İşlemleri

Dava veya icra dosyalarınızı sisteme ekleyebilir ve müvekkil bazlı yapılabilen muhasebe işlemlerinin yanı sıra dosya bazlı olarak da işlemlerinizi yapabilirsiniz. Böylece müvekkil ile ilgili raporlarınızda dilerseniz dosya bazlı dilerseniz genel olarak raporlarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz (Sisteme ekleyebileceğiniz dava ve icra dosyaları ile ilgili herhangi bir takip yapılamamaktadır. Sadece dosya kapak bilgilerini sisteme kayıt altına alarak, dosya bazlı olarak raporlamalarda faydalanabilirsiniz. Hem dava takibi hem de icra takibi yapmak ve bu iki temel işlem ile ilgili muhasebe işlemlerinizi takip etmek isterseniz, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation  ile tanışın.)

Doküman İşlemleri

Doküman işlemleri menüsünden avans, masraf, ödeme ile ilgili sisteme belgeli ya da belgesiz ne işlemler yapıldığını, dokümanları isteğe bağlı olarak sisteme ekleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hazırlayacağınız raporlarda belgeli ve belgesiz ayrımına göre de müvekkil masraf listenizi rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Serbest Meslek Makbuzu

Serbest meslek makbuz örneğinizi destek ekibimiz ile paylaşmanız ile birlikte şablon olarak serbest meslek makbuzunuz sisteme tanımlanacaktır. Böylece vekalet ücreti işlemleri borçlandırması veya tahsilatı sonucunda ihtiyaç duyacağınız serbest meslek makbuz çıktısı KolayOfis NG Hesap Avukat Muhasebe Programı üzerinden alabilirsiniz.

KolayOfis NG Hesap Avukat Muhasebe Programı

KolayOfis NG Hesap Avukat Muhasebe Programı

Yukarıda sayılan mesleğe özel başlıklar haricinde daha onlarca özelik, KolayOfis NG Hesap Avukat Muhasebe Programı ‘nda. Daha fazla ayrıntılı bilgi ve detay için aşağıda yer alan yönlendirmeleri kullanabilir veya MicroDestek Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek aklınıza takılan soruları bizlere yönlendirebilirsiniz.

Devir hesabını bilenlerin devri …..

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir