Johnny Deep -Amber Heard Davasının Bilinmeyenleri

Johnny Deep -Amber Heard Davasının Bilinmeyenleri

Johnny Deep ve Amber Heard davasını ilk açıldığında; Sparrow hakkında duyduğum birçok şey hayal kırıklığı yaratsa da kalbimin bir tarafı hep onun yanındaydı. Çünkü o her kuşak sinema severlerin gözdesi olan bir aktördü. Belki yeni kuşak onu ilk Karayip Korsanları serisiyle tanısa da ben Elm Sokağı Kabusundan beri sıkı takipçisiyim. Johnny Deep ve Amber Heard davası hakkında neredeyse her ayrıntı konuşuldu. Ve kamuoyu büyük bir keyifle sanki bir karı koca kavgası izlermişçesine bu davayı takip etti. Sonuç olarak Johnny Deep lehine gerçekleşti. Ve eminim ki bir yerlerde Jack Sparrow’un gülümsemekten gümüş dişleri göründü.

Her şey nasıl başladı?

  • Heard’ın kendisinden “aile içi istismarı temsil eden bir halk figürü” olarak bahsettiği bir Washington Post makalesi yazmasıyla başlamıştır.
  • Her iki tarafta çocukluk dönemlerinde ebeveynlerinden duygusal şiddet yaşamalarından ötürü toksik ilişkilerini sonlandıramamışlar; gerilimi gitgide tırmandırmışlardır.
  • Depp, ilişkilerinde gerçek tacizcinin Heard olduğunu ve ilişkilerindeki ilk değişimin onun “küçük düşürücü lakaplar” takmasıyla başladığını söyledi.
  • Depp, 2015 yılındaki düğünlerinden yaklaşık bir ay sonra Heard’ın “Karayip Korsanları” serisinin beşinci bölümünü çekerken kendisini ziyaret etmek için Avustralya’ya uçtuğu sırada Heard ile çıkan kavgada parmağının koptuğunu söyledi. Bu evliliklerini yürümeyeceğini gösteren net bir işaret gibi sanki.
  • Sanırım Deep tarafında en korkunç iddia şuydu; 21 Nisan 2016’da Heard’in 30. doğum günü için düzenlenen yemekli partinin ardından çıkan kavga sonrasında yatağında dışkı gördüğünü söylemesiydi. Heard suçu köpeklere atmış olsa da köpeklerin Yorkies cinsi olması bu savunmayı pek inandırıcı kılmamıştır.
  • Deep’in kızı bu çekişmelere dahil olacak ki babasının düğününe bile katılmamıştır.
  • Mahkemede uyuşturucu kullanımı her iki tarafında maruz kaldığı ve ifşa olunan konulardan biriydi. Amber düğününde bile uyuşturucu kullanırken, Johnnyhnny Deep’in uyuşturucu arkadaşının Marilyn Manson olduğu ortaya çıkmıştır.
  • Sanki evlilikleri bir video kamera tarafından sürekli izlenmişçesine delillerde evdeki video kanıtlarının kullanılması çok ilginçti. 2016 yılında Heard tarafından çekilen videoda; Depp’in Batı Hollywood’daki evinin mutfağında dolapları tekmelediği ve küfrettiği görülüyordu. Yani Deep’in de sütten çıkmış ak kaşık olmadığı ortadaydı.
  • Heard’i değerlendiren adli klinik psikolog; mahkemede oyuncuya borderline kişilik bozukluğu ve histrionik kişilik bozukluğu teşhisi koyduğunu söyledi. Bu sığ veya kısa sürede belirlenmiş bir teşhis değildir. Çünkü Curry, aralık ayında iki gün boyunca 12 saat boyunca Heard’ı değerlendirdi; önceki tedavi kayıtlarını, kayıtlarını ve avukatlarının sağladığı diğer belgeleri inceledi.
  • Heard, Depp’in bir keresinde evcil köpeğini yerden alıp hareket halindeki bir arabanın camından dışarı çıkardığını ve o bir hayvan gibi uluduğunu söyledi.

Peri masalı gibi başlayıp; korkunç bir ilişki yumağına dönen bir evlilik daha tarihin tozlu raflarına kaldırılmıştır

Johnny Deep -Amber Heard Davasının Bilinmeyenleri

Ünlülere Açılan En Saçma Davalar adlı yazımızı okumak için tıklayınız

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir