KolayOfis ile Mesajlaşmaya Merhaba

Değerli kullanıcılarımız, sizlerden gelen talepler doğrultusunda, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘nin bütün güncel paket ve modüllerine sms özeliği eklenmiştir.

İcra dosyalarındaki borçlularınıza sizin belirlediğiniz zaman süreçlerinde bilgilendirici sms ler yollayarak iş hayatınızdaki zaman yönetiminizi de optimize ederek sizin iş yükünüzü de azaltacaktır.

Ofis içi iş yönetim sistemini daha sistematik yapabilmek için, sizlerin çalışanlarınızın veya iş ortaklarınızın yapmış olduğu yeni dosya açılışlarını, iş planlarını, eklenen ara kararları, duruşmaları, keşif, inceleme ve ön incelemeleri eklendiği anda sizlere otomatik olarak sms atma özeliği.

KolayOfis Mesajlaşma - SMS Modülü

Müşteri ilişkileri yönetiminizde de, sizlere faydası olacağını düşündüğümüz sms modülü sayesinde artık müvekkillerinizin hukuki konuları hakkında bilgilendirilmelerini özel günleri ve bayram tebriklerini yaparak onlara özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

Bütün bu yapılan işlemlerde gönderilen sms ’lerin bilgisini raporlayarak alabilmektesiniz. Mevcut üç şebeke ile ortak eş zamanlı çalışmakta olan KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi sms modülünde satın almış olduğunuz sms ‘lerin son kullanım tarihi bulunmamaktadır.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi sms modülü, aktifleştirilmesi için SMS Modülü linkinden gerekli evraklar ve sözleşmeyi doldurmanız akabinde. MicroDestek merkezinden veya MicroDestek online alışveriş sayfasından sms paketini almanız gerekmektedir.

5000 Adetlik Sms Paketi

100,00 TL + KDV ‘dir.

Mesaj birim fiyatı 2 ( iki) kuruştur + kdv şeklindedir.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi - SMS Modülü

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi sms modülü detay ve açıklamaları aşağıda ki şekilde yer almaktadır.

 • Bir mesaj da 160 karakter 1 boy yani 1 SMS olarak Sayılır.
 • Türkçe karakterli mesajlarda 1 boy mesaj 155 karakterdir.
 • Mesajı yollayan Kurum veya Bireyler mesajın tüm içeriğinden ve başlıktan tek taraflı sorumludur.
 • Operatör Müşteri Datalarını ve bilgilerini 3. Şahıslardan korumakla mükelleftir.
 • Müşteri bilgileri sadece Yetkili kurum olan BTK, TİB, Savcılık ve Mahkeme kararları ile paylaşılabilir.
 • Gönderilen mesajlar ilgili GSM operatörünün bekleme süresine kadar kullanıcıya ulaşabilir. Bu süre ortalama 48 saattir. 48 saat sonunda gönderilen SMS lerin ulaşmaması halinde müşteriye iade yapılmaktadır.
 • Gönderilen SMS lerin hava muhalefeti, çeşitli teknik sorunlar, Gsm operatöründeki yoğunluk ve diğer mucbir sebeplerden dolayı geç ulaşması veya ulaşmaması Halinde Müşteri ‘den herhangi bir tazminat talebinde bulunamaz.
 • Müşteri ister Kredi Kartı isterse Havale-Eft yolu ile ödeme yapar.
 • Müşteri hiçbir şekilde Operatör ‘ün temsilcisi veya acentesi olmayıp önceden izin alınmaksınız Operatör ün logosunu veya marka adını hiçbir yerde kullanamaz. Satın aldığı SMS haklarını bir başka 3. Kişiye devir edemez, mal veya para karşılığı satamaz. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde Müşterinin hesabı bloke edilir ve geri ödeme yapılmaksızın kullanıma kapatılır.
 • Müşteri satın aldığı SMS haklarını istediği zaman kullanabilir, son kullanma tarihi bulunmamaktadır.
 • Müşteri satın aldığı SMS haklarını iade etmek ister ise yazılı olarak Operatör ‘ün resmi web sitesindeki adrese bu talebini göndermelidir. Talebin ulaşması akabinde işlem başlatılır ve 45 iş günü sonunda Müşteriye kalan bakiyesi hesaplanarak sair giderler düşülüp iade faturası kesmesi istenir. Kesilen İade faturasına müteakip istenilen banka hesabına ödemesi yapılacaktır.
 • Müşteri doğrudan satış yapıyorsa gönderim yapacağı numaralardan izin almalıdır. Doğrudan satış belli bir dükkan veya perakende satış mağazası dışında tüketicinin evinde yahut başkasının evinde yapılan satışı ifade etmektedir. Müşteri Siyasi Propoganda yapıyor ise yine yürürlükteki kanunlara göre izin alması gerektiğini bilmesi ve bu konuları araştırması tamamen kendi sorumluluğundadır.
 • Operatör ün yukarıda belirtilen veya belirtilmeyen yahut daha sonra kanunlaşacak olan durumlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Müşteri kanun ve mevzuatlara aykırı bir gönderim yapar veya küfür, aşağılayıcı kelimeler, ayrıştırıcı ve bölücü mesajlar gönderir yahut buna benzer durumlardan dolayı Operatör’ün adının karalanmasına, mahkeme süreçlerine sebep olursa, Operatör’ün uğrayacağı maddi ve manevi zararlı nakden ve defaden ödemekle yükümlüdür.
 • Müşteri’ye Göndermiş olduğu SMS lerin raporları anlık olarak sunulmaktadır, böylece göndermiş olduğu mesajların saat kaçta ve kime ulaştığın görebilmektedir.
 • Müşterinin gönderdiği SMS lerde operatörden alınan raporlar neticesinde ulaşmayan mesajların hakları 48 saat sonunda müşteri paneline geri iade edilmektedir.
 • Müşteri Excel veya buna benzer programlar aracılığı ile bir GSM numarasından başlayıp çoğaltma yaparak seri bir şekilde SMS gönderiminde bulunamaz. Bu tür gönderimler SPAM olarak algılanmaktadır. Bu şekilde sistemlere zarar verici veya işleyişleri yavaşlatıcı hareket ettiği tespit edilen müşterinin paneli bloke edilir ve kalan kontör hakları cezai müeyyide olarak silinir.
 • Müşterinin işbu sözleşmenin 1. Sayfasında belirtilen adreslerine yapılan tebligatlar geçerlidir. Müşteri nin iletişim bilgilerinde herhangi bir değişiklik olması halinde derhal Operatör’e bu sözleşmenin 1. Sayfası tekrar imzalanıp kaşelenerek gönderilmelidir.
 • Operatör tüm alt yapısını ve şebekesini 7/24 çalışır durumda olmasını sağlamak için tüm özverisini gösterecektir. Ancak önceden kestirilemeyen donanım arızaları ve operatörden kaynaklı arızalarda SMS lerin gecikmesinde Müşterinin herhangi bir tazminat hakkı bulunmaz.
 • Müşteri Operatör ün resmi web sitesinde bulunan iletişim materyallerinden her türlü soru ve sorununu email olarak bildirebilecektir. Sorunun işleme alınmasına müteakip Operatör Yazılım mühendisleri konu üzerinde araştırmasını yaparak maximum 48 saat içerisinde Müşteriye cevap verecektir.
 • Toplu SMS başvuru formlarının tüm sayfaları imzalı ve kaşeli olmalıdır.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi sms modülü ile ilgili aklınıza takılan soruları iletişim adreslerimizi kullanarak yönlendirebilirsiniz. Kullanım ve satın alma işlemleri ile ilgili 0232 465 14 88 – 99 numaralı telefonlar üzerinden MicroDestek ana merkez iletişim adresinden bizler ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi

ile

Farkı Keşfetmeye Devam Edin !

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir