V.2.0.3.1-F – V.2.0.3.1-F Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

V.2.0.3.1-F – V.2.0.3.1-F Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

KolayOfis ve ContractFlow kullanıcıları için hazırlanan “KO_V2022_3001_F” güncellemesi yayınlanarak kullanıcılar ile paylaşıldı. Güncelleme ve destek hizmeti devam eden kullanıcılarımızın sistemleri bu güncellemeleri otomatik olarak alarak geliştirmelerden faydalandılar. Bu güncelleme ile aşağıdaki işlemler tamamlanmıştır.

Dokümanlar Gelen Yenilikler

Sistem içerisinde “Tüketici Hakem Heyeti” davalarının takip edildiği THH özel alanı yer almaktadır. Bu ekranda hakem heyeti karar girişleri için “HH Kararı” alanına girilmektedir. “Yeni HH Kararı Ekle” denildiğinde sayfanın altında yer alan “Karar İçeriği” alanındaki seçeneklere ek olarak “Kısmen Kabul” ve “Görevsizlik” kriterleri eklenmiştir. Yine “THH Özel Alanında” yer alan ve Hakem Heyeti Savunma taleplerinin girişinin yapıldığı “HH Savunma Talebi” alanında “Savunma Ekle” denildiğinde yeni savunmalar eklenebilmektedir. Bu Ekranda yer alan “Uyuşmazlık Konusu” alanı oluşturularak içerisine; Kayıp, Hasar, Usulsüz Teslimat, Taşıma Ücreti, Kargo İçeriği ve Diğer seçenekleri eklenmiştir.

Raporlamalara Gelen Yenilikler

Premium ve Kurumsal kullanıcılarımızın görüntüleyebildiği “Yönetim Raporları” içerisinde yer alan “İş Planı Yönetim Raporlarında” 2023 yılı da dahil edilmiştir. KolayOfis NG Hesap Avukat Muhasebe Programı kullanıcılarımızın raporlarında karşısına gelen ancak Kurumsal ihtiyaç olarak tasarlanan “Büro Vekalet Ücretleri Raporu” bu alandan kaldırılmıştır.

Diğer Yenilikler


Kurumsal kullanıcılarımızın kullandığı “Dosya Sözleşmeli Avukatı” alanında yapılan geliştirme ile; Güvenlik menüsü altında yer alan, “Sayfa Girişleri Yetkilendir” alanında toplu güncellemeye imkan sağlayan “Dosya Alanları Değiştir” alanına kriter olarak eklenmiştir. Dosyalara eklenen duruşma günleri için duruşma eklerken ya da duruşma sonrası not girilebilmekteydi. Ancak duruşma öncesi notlar güncellenememekteydi. Yeni yapılan geliştirme ile duruşma günü girildikten sonra ilerleyen günlerde duruşma öncesi not alanı güncellenebilir hale getirildi. Bunun için yapmanız gereken; duruşma öncesi notunu güncelleyeceğiniz duruşmayı dosya içerisinden seçili hale getirmek ve “Ek Notlar” ifadesine tıklamak.

Sistem içerisinde kayıtlı müvekkil carilerini cari düzenleme alanı içerisinde bağlantılı olduğu müvekkiller ile ilişkilendirmeniz mümkündü. Ancak bu işlem tek tek cari seçilerek yapılmaktaydı. Yeni güncelleme ile bu işlemi carilerinizi toplu olarak seçerek gerçekleştirebilirsiniz.
Mevcut dosyalarınızı detaylı dosya aktarım özelliği ile aktarabilmektesiniz. Detaylı Dosya Aktarımı kriterleri içerisine; Müvekkile Özel Notlar, Diğer Davalı Tarafı, Ayrılan Karşılık, Bölge, Risk Tutarı, Dosya İhtimali, Rücu Durum, Sigorta Durumu, Birimi, Görev Yeri, Görevi ve Talepleri seçenekleri eklenerek daha çok bilgi ile aktarım imkanı sunulmuştur. Dava dosyalarınızda Tahmini Risk ve Tahmini Risk açıklaması girilebilmekteydi. Bu işlem ek detaylar alanından yapılabiliyorken yeni güncelleme ile Dosya Kapak Bilgileri alanına taşınmıştır.

Premium paket kullanıcıları için Arabuluculuk Özel Alanında, müvekkil adına takip ettiğiniz arabuluculuk dosyalarınızın eklenebilmesi için taraflar alanında yalnız müvekkil ismi gelmesi özelliği getirilmiştir. Bu özellik için 234 numaralı kurum ayarının evet olarak seçilmesi gerekmektedir.

V.2.0.3.1-F – V.2.0.3.1-F Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

2019 Yılına Ait En Popüler Güncellemeler adlı yazımızı okumak için tıklayınız

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir